Motoplky s motorkářským guru a úspěšným podnikatelem Liborem Hubíkem

Motoplky s Liborem Hubíkem

Přátelé, kamarádi, vítejte v dalším díle našich Motoplků! Dnes jsme na návštěvě u člověka, kterého si neskonale vážím, velký motorkářský guru, úspěšný podnikatel a dobrý kamarád, pan Libor Hubík. Ten vybudoval a reprezentuje známou značku motooblečení PSI, která vyrábí především zakázkové kožené kombinézy pro motocyklové závodníky. Udělejte si dobré kafe, pohodlně se usaďte a užijte si tento rozhovor.

Motoplky s motocyklovým dobrodruhem Jardou Šímou

Motoplky s Jardou Šímou

Přátelé, nové Genezní motoplky jsou tady! Dnes nás přijel navštívit motocyklový novinář, fotograf, cestovatel a lovec kilometrů Jaroslav Šíma. Jeho životním snem je najet v sedle motorky 2 000 000 kilometrů, momentálně má na několika motorkách najeto téměř 1 500 000 km. Budeme si povídat o něm, o tom co dělá, jak cestuje a jaké to vlastně je. Udělejte si dobré kafe, pohodlně se usaďte a užijte si tento rozhovor.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit!

Servis přileb SCHUBERTH

Přátelé, kamarádi, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 15.11. do 15.12.2018 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Ohlédnutí za fotosoutěží VELKÁ CENA GENEZE 2018

Velká cena Geneze

Přátelé, kamarádi, dorazili jsme do cíle! Soutěž Velká cena Geneze je u konce a nezbývá, než se ohlédnout. Obdrželi jsme opravdu hodně velmi zdařilých fotografií z nejrůznějších míst celého světa, z různých situací, do kterých jste se na svých cestách dostali, s emocemi i bez, prostě, bylo z čeho vybírat.

Jak jsme se letos vypravili s kamarády na několikadenní výlet do Rakouska, Itálie a Německa

Několikadenní výlet do Rakouska, Itálie a Německa

Výlet se skvěle vydařil, zadek jsem měl naklepanej jak řízek a dodnes se dívám na fotky a culím se u toho. Za těch pár dnů jsem prošel vším, co se v SCHUBERTHU, Rukkce a Daytoně roky testuje. No a jak to dopadlo? Více se dozvíte v mém cestopise.

Westernová obuv – koně Johnny Bulls a Mayura

Westernová obuv Johnny Bulls a Mayura

Přátelé, kamarádi, rád bych vám představil naše koně. Johnny Bulls a Mayura. Jsou to boty, které k chopperovi neodmyslitelně patří, stejně jako šátek, vesta a kožená bunda. Boty jsou celokožené, odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád.

Motoplky s Martinem Písaříkem o cestě do Iráku s Igorem Brezovarem

Motoplky s Martinem Písaříkem

Přátelé, nové motoplky jsou tady! Dnes tady máme hosta, který je víceméně začátečník v motocestování, nicméně teď se mu povedl takový husarský kousek, byl totiž na velmi zajímavé cestě na motorce a byl ve společnosti Igora Brezovara, velkého cestovatelského guru. Jaké byly jeho začátky, na čem jezdí a jaké to teda s tím Igorem bylo? Nejen to zjistíte v dnešním rozhovoru.

Rukka Energater – bunda na motorku a moto kalhoty pro skutečně náročné motorkáře

Set moto oblečení Rukka Energater

Oblečte se, zapněte zipy a zůstanete v teple a suchu. Celý set je extrémně odolný a zcela nepromokavý, včetně svrchního materiálu, který nenasákne vodu ani v nepřetržitém dešti.

Modeka Upswing – moto oblečení, které vám zachrání léto

Set moto oblečení Modeka Upswing

Modeka Upswing je moto oblečení ideální do horkých letních dnů. Celý komplet je sám o sobě jeden velký větrací systém. Tento motorkářský set vás udrží v bezpečí a pohodlí i v parném létu.

Modeka Panamericana – dokonalý set na cestování

Set moto oblečení Modeka Panamericana

Kvalitní, voděodolný a výborně odvětrávaný cestovatelský set Modeka Panamericana, který je výborný na dlouhé cesty. Naši zákazníci říkají, že je to to nejlepší co Modeka udělala a my si to myslíme také.

Nové Genezní motoplky s cestovatelem Igorem Brezovarem

Motoplky s Igorem Brezovarem

Přátelé, nové Genezní motoplky jsou tady! Dnes vám v parádním video rozhovoru přestavíme jednoho z porotců naší foto soutěže Velká cena Geneze. Je to Igor Brezovar, jeden z největších moto cestovatelů v ČR, který objel celý svět. Dozvíte se třeba jak se k cestování dostal, kdy mu hrozilo největší nebezpečí a jestli to všechno vlastně stojí za to.

Set moto oblečení Rockway Majak – kvalitní cestovatelský komplet za výbornou cenu

Set moto oblečení Rockway

Cenová dostupnost, kvalita a pěkný vzhled, to je set moto oblečení Majak od české značky Rockway. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.

Blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10 % na vaše nové moto vybavení!

Blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10% na Vaše nové moto vybavení!

Přátelé, kamarádi, léto už je za dveřmi garáže a tak jsme pro vás připravili tradiční Štastnou sobotu, díky které se můžete vším co máme v nabídce vybavit s 10% slevou. Sleva platí na nákupy v sobotu 26. května 2018 od 9–15 hod. na prodejnách Geneze v Praze, ve Zlíně a do půlnoci na našem e-shopu, ze kterého máte navíc dopravu nad 1000 Kč zdarma!

Rukka Virium – komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů

Rukavice Rukka Virium

Rukka Virium jsou komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.

V setu Rukka Roughroad vám to bude slušet, budete se cítit pohodlně, bezpečně a budete z něj mít radost!

Rukka Roughroad

Představíme vám, co tenhle drsný set všechno umí, z čeho se skládá a proč z něj budete mít radost.

Zveme vás na Motosalon 8.–11. března v Brně na výstavišti!

Motosalon 2018

Přátelé, kamarádi. Sešel se rok s rokem a čeká nás další Motosalon! Tentokrát v Brně na výstavišti a Geneze bude zase u toho. Nový stánek a skvělé výrobky Rukka, SCHUBERTH, SIDI, Daytona. To všechno tam bude. A to všechno si můžete vyzkoušet a třeba i koupit.

Přátelé, cítíte to také ve vzduchu? Motosezóna se blíží! Jak se na ni připravit?

Nová moto sezóna

Už to je zase ve vzduchu. Nová sezóna! No a v Genezi jsme si říkali, že by bylo fajn vám připomenout, jak se na ni pořádně a důkladně připravit.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit!

Servis přileb SCHUBERTH

Přátelé, kamarádi, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 15.11. do 31.12.2017 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Kufr na motorku – Jaké jsou druhy a podle čeho vybírat?

kufry na motorku

Přátelé, známe to všichni, kdo chceme vyrazit na cestu na motorce, tu otázku, co vzít s sebou a kam to dát? Mám správný kufr, brašnu, tankruksak? Možná se právě teď rozhodujete, co si na své cesty pořídit. Proto jsme pro vás připravili krátké video a článek, který by Vám mohl pomoci.

Motooblečení – Jak přežít třicetistupňová vedra na motorce? Cestujte bezpečně a v pohodě

termoprádlo na motorku

Co si obléci v tom současném horku na motorku? Natočili jsme krátké video o tom, jaké motooblečení byste si mohli zvolit, abyste mohli cestovat i ve vedru na motorce bezpečně a v pohodě.

Interkom na motorku – Jak vybrat, nainstalovat a používat komunikaci pro vaši přilbu SCHUBERTH

komunikace na motorku

Dobrá komunikace je dnes při jízdách na motorce již zcela běžnou záležitostí a výrobci se předhánějí v tom, kdo ji bude mít lepší, vychytanější, sofistikovanější. V dnešním videu a článku vám představíme skvělé komunikace SCHUBERTH, které si dokonale rozumí s přilbami od této německé značky.

Otevřená helma SCHUBERTH M1 = Chopper, naháč, skútr nebo velký cesťák

otevřená helma

Ať už máte naháče, choppera, velkého cesťáka nebo skútr, skvělá otevřená helma může dokonale podtrhnout váš styl a zároveň vás velmi dobře ochránit. Mezi špičku mezi otevřenými přilbami z naší nabídky patří SCHUBERTH M1, kterou vám dnes detailně představíme

Integrální helma – Porovnali jsme dva prvotřídní modely od SCHUBERTHU

integrální helma

SCHUBERTH není jen svět vyklápěček a cestování, ale také svět sportu. V dnešním videu a článku se budeme věnovat integrálním helmám S2 SPORT a SR2 od této špičkové německé značky. Obě helmy se snaží dodat maximálně silný zážitek z jízdy. Jakou z nich zvolit a jaké jsou jejich hlavní výhody?

Blíží se Šťastná sobota a s ní i sleva 10 % na vaše nové moto vybavení!

Blíží se Šťastná sobota a s ní i sleva 10% na Vaše nové moto vybavení!

Přátelé, kamarádi, léto už je za dveřmi garáže a tak jsme pro vás připravili tradiční Štastnou sobotu, díky které se můžete vším co máme v nabídce vybavit s 10% slevou. Sleva platí na nákupy v sobotu 27. května 2017 od 9–15 hod. na prodejnách Geneze v Praze, ve Zlíně a do půlnoci na našem e-shopu, ze kterého máte navíc dopravu nad 1000 Kč zdarma.

SCHUBERTH C4 je tady! Jak se nová vyklápěčka povedla?

schuberth c4

Po dvou letech čekání jsme si konečně mohli osahat nejnovější přírůstek do nabídky naší oblíbené značky SCHUBERTH, novou vyklápěčku s označením C4. A můžeme zodpovědně říci, že to čekání stálo za to! A co nabízí nová C4 oproti předchozí variantě C3 Pro? Jaké jsou její hlavní výhody? Jak si v SCHUBERTHu poradili se zabudováním interkomu? To vše a mnohem více najdete v dnešním videu nebo článku. Pohodlně se usaďte, vyrážíme.

Archiv


Naši zákazníci a parťáci jsou spokojeni

© 2019 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz