Nové video! Motoplky s Rudou Joe Fráňou o životě naplno! → Zobrazit

Šťastná sobota 25. května a sleva 10 % na vaše nové moto vybavení!

Blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10% na Vaše nové moto vybavení!

Přátelé, kamarádi, 25. května je Šťastná sobota a to znamená 10% sleva na všechno! Sleva platí na nákupy v sobotu 25. května 2019 od 9–15 hod. na prodejnách Geneze v Praze, ve Zlíně a do půlnoci na našem e-shopu www.geneze.cz, ze kterého máte navíc dopravu nad 1000 Kč zdarma! Přijďte se vybavit. Budeme se na vás těšit. Zdar!

Motoplky s Rudou Joe Fráňou o životě naplno!

Motoplky s Rudou Joe Fráňou

Přátelé kamarádi, dneska tady máme další díl Genezních Motoplků. Měli jsme tady herce, cestovatele, no prostě spoustu zajímavých lidí. Ale dneska je to speciální. Speciální v tom, že přišel člověk, který toho strašně moc umí a dělá. Máme tady vlastně 3 lidi. Protože tady sedí Joe Mitas, hned vedle něho Chuck Norris a kromě toho je tady také Ruda Fráňa.

Nová vyklápěčka SCHUBERTH C4 PRO je absolutní špička

Představení přilby C4 PRO

Přátelé, kamarádi, dneska máme vzácnou příležitost představit si dlouho očekávanou a zbrusu novou vyklápěcí helmu SCHUBERTH C4 PRO. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, potom je nová přilba C4 PRO pro vás ta pravá. Je to nejtišší a nejpohodlnější vyklápěčka, kterou kdy SCHUBERTH vyrobil. Hodně jsme na tu přilbu čekali, ale musím vám říct, že to co přišlo překonalo veškerá naše očekávání. Tak si k ní řekneme něco blíž.

Motoplky s Vojtou Lavickým na motorce kolem světa

Motoplky s Vojtou Lavickým

Dnes si budeme povídat s dalším motocestovatelem. Na motorce strávil velkou spoustu času a spolu s partnerkou Mirkou objeli na motorkách svět. Má k tomu co říct a určitě to bude zajímavé. Náš dnešní host se jmenuje Vojta Lavický a přijel za námi do Zlína z Brna. Budeme se povídat o tom, jak se vlastně k motorce dostal, kde byl, proč tam byl a co plánuje dál.

Motoplky s Liborem Hubíkem motorkářským guru a úspěšným podnikatelem

Motoplky s Liborem Hubíkem

Přátelé, kamarádi, vítejte v dalším díle našich Motoplků! Dnes jsme na návštěvě u člověka, kterého si neskonale vážím, velký motorkářský guru, úspěšný podnikatel a dobrý kamarád, pan Libor Hubík. Ten vybudoval a reprezentuje známou značku motooblečení PSI, která vyrábí především zakázkové kožené kombinézy pro motocyklové závodníky. Udělejte si dobré kafe, pohodlně se usaďte a užijte si tento rozhovor.

Motoplky s Jardou Šímou motocyklovým dobrodruhem

Motoplky s Jardou Šímou

Přátelé, nové Genezní motoplky jsou tady! Dnes nás přijel navštívit motocyklový novinář, fotograf, cestovatel a lovec kilometrů Jaroslav Šíma. Jeho životním snem je najet v sedle motorky 2 000 000 kilometrů, momentálně má na několika motorkách najeto téměř 1 500 000 km. Budeme si povídat o něm, o tom co dělá, jak cestuje a jaké to vlastně je. Udělejte si dobré kafe, pohodlně se usaďte a užijte si tento rozhovor.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit!

Servis přileb SCHUBERTH

Přátelé, kamarádi, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 15.11. do 15.12.2018 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Ohlédnutí za fotosoutěží VELKÁ CENA GENEZE 2018

Velká cena Geneze

Přátelé, kamarádi, dorazili jsme do cíle! Soutěž Velká cena Geneze je u konce a nezbývá, než se ohlédnout. Obdrželi jsme opravdu hodně velmi zdařilých fotografií z nejrůznějších míst celého světa, z různých situací, do kterých jste se na svých cestách dostali, s emocemi i bez, prostě, bylo z čeho vybírat.

Jak jsme se letos vypravili s kamarády na několikadenní výlet do Rakouska, Itálie a Německa

Několikadenní výlet do Rakouska, Itálie a Německa

Výlet se skvěle vydařil, zadek jsem měl naklepanej jak řízek a dodnes se dívám na fotky a culím se u toho. Za těch pár dnů jsem prošel vším, co se v SCHUBERTHU, Rukkce a Daytoně roky testuje. No a jak to dopadlo? Více se dozvíte v mém cestopise.

Westernová obuv – koně Johnny Bulls a Mayura

Westernová obuv Johnny Bulls a Mayura

Přátelé, kamarádi, rád bych vám představil naše koně. Johnny Bulls a Mayura. Jsou to boty, které k chopperovi neodmyslitelně patří, stejně jako šátek, vesta a kožená bunda. Boty jsou celokožené, odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád.

Motoplky s Martinem Písaříkem o cestě do Iráku s Igorem Brezovarem

Motoplky s Martinem Písaříkem

Přátelé, nové motoplky jsou tady! Dnes tady máme hosta, který je víceméně začátečník v motocestování, nicméně teď se mu povedl takový husarský kousek, byl totiž na velmi zajímavé cestě na motorce a byl ve společnosti Igora Brezovara, velkého cestovatelského guru. Jaké byly jeho začátky, na čem jezdí a jaké to teda s tím Igorem bylo? Nejen to zjistíte v dnešním rozhovoru.

Rukka Energater – bunda na motorku a moto kalhoty pro skutečně náročné motorkáře

Set moto oblečení Rukka Energater

Oblečte se, zapněte zipy a zůstanete v teple a suchu. Celý set je extrémně odolný a zcela nepromokavý, včetně svrchního materiálu, který nenasákne vodu ani v nepřetržitém dešti.

Modeka Upswing – moto oblečení, které vám zachrání léto

Set moto oblečení Modeka Upswing

Modeka Upswing je moto oblečení ideální do horkých letních dnů. Celý komplet je sám o sobě jeden velký větrací systém. Tento motorkářský set vás udrží v bezpečí a pohodlí i v parném létu.

Modeka Panamericana – dokonalý set na cestování

Set moto oblečení Modeka Panamericana

Kvalitní, voděodolný a výborně odvětrávaný cestovatelský set Modeka Panamericana, který je výborný na dlouhé cesty. Naši zákazníci říkají, že je to to nejlepší co Modeka udělala a my si to myslíme také.

Motoplky s Igorem Brezovarem motorkářem co objel svět

Motoplky s Igorem Brezovarem

Přátelé, nové Genezní motoplky jsou tady! Dnes vám v parádním video rozhovoru přestavíme jednoho z porotců naší foto soutěže Velká cena Geneze. Je to Igor Brezovar, jeden z největších moto cestovatelů v ČR, který objel celý svět. Dozvíte se třeba jak se k cestování dostal, kdy mu hrozilo největší nebezpečí a jestli to všechno vlastně stojí za to.

Set moto oblečení Rockway Majak – kvalitní cestovatelský komplet za výbornou cenu

Set moto oblečení Rockway

Cenová dostupnost, kvalita a pěkný vzhled, to je set moto oblečení Majak od české značky Rockway. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.

Blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10 % na vaše nové moto vybavení!

Blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10% na Vaše nové moto vybavení!

Přátelé, kamarádi, léto už je za dveřmi garáže a tak jsme pro vás připravili tradiční Štastnou sobotu, díky které se můžete vším co máme v nabídce vybavit s 10% slevou. Sleva platí na nákupy v sobotu 26. května 2018 od 9–15 hod. na prodejnách Geneze v Praze, ve Zlíně a do půlnoci na našem e-shopu, ze kterého máte navíc dopravu nad 1000 Kč zdarma!

Rukka Virium – komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů

Rukavice Rukka Virium

Rukka Virium jsou komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.

V setu Rukka Roughroad vám to bude slušet, budete se cítit pohodlně, bezpečně a budete z něj mít radost!

Rukka Roughroad

Představíme vám, co tenhle drsný set všechno umí, z čeho se skládá a proč z něj budete mít radost.

Zveme vás na Motosalon 8.–11. března v Brně na výstavišti!

Motosalon 2018

Přátelé, kamarádi. Sešel se rok s rokem a čeká nás další Motosalon! Tentokrát v Brně na výstavišti a Geneze bude zase u toho. Nový stánek a skvělé výrobky Rukka, SCHUBERTH, SIDI, Daytona. To všechno tam bude. A to všechno si můžete vyzkoušet a třeba i koupit.

Přátelé, cítíte to také ve vzduchu? Motosezóna se blíží! Jak se na ni připravit?

Nová moto sezóna

Už to je zase ve vzduchu. Nová sezóna! No a v Genezi jsme si říkali, že by bylo fajn vám připomenout, jak se na ni pořádně a důkladně připravit.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit!

Servis přileb SCHUBERTH

Přátelé, kamarádi, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 15.11. do 31.12.2017 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Kufr na motorku – Jaké jsou druhy a podle čeho vybírat?

kufry na motorku

Přátelé, známe to všichni, kdo chceme vyrazit na cestu na motorce, tu otázku, co vzít s sebou a kam to dát? Mám správný kufr, brašnu, tankruksak? Možná se právě teď rozhodujete, co si na své cesty pořídit. Proto jsme pro vás připravili krátké video a článek, který by Vám mohl pomoci.

Motooblečení – Jak přežít třicetistupňová vedra na motorce? Cestujte bezpečně a v pohodě

termoprádlo na motorku

Co si obléci v tom současném horku na motorku? Natočili jsme krátké video o tom, jaké motooblečení byste si mohli zvolit, abyste mohli cestovat i ve vedru na motorce bezpečně a v pohodě.

Interkom na motorku – Jak vybrat, nainstalovat a používat komunikaci pro vaši přilbu SCHUBERTH

komunikace na motorku

Dobrá komunikace je dnes při jízdách na motorce již zcela běžnou záležitostí a výrobci se předhánějí v tom, kdo ji bude mít lepší, vychytanější, sofistikovanější. V dnešním videu a článku vám představíme skvělé komunikace SCHUBERTH, které si dokonale rozumí s přilbami od této německé značky.

Archiv


Naši zákazníci a parťáci jsou spokojeni

© 2019 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz