Tipy na vánoční dárky pro motorkáře

Vánoční dárky pro motorkáře

24. 11. 2022 1248

Přátelé, kamarádi,
Vánoce se zase nezadržitelně blíží! Víme, že není jednoduché vybrat správný dárek, takže pro vás máme celou vánoční kategorii, kde najdete věci, které máme osvědčené.

Ale jestli opravdu vůbec nevíte, co byste si měli od Ježíška přát, nebo naopak netušíte, čím udělat radost svému motorkáři, tak tady pro vás máme pár konkrétních tipů od moto Ježíška:

1) Měkké dárky jsou pod stromeček základ. Luxusní bunda od finské značky Rukka určitě nikoho nezklame, navíc se dá koupit i do páru a pak můžete spolu chodit jako stylová dvojčátka. Skvěle padnou a jsou opravdu velmi příjemné, není náhoda, že v nich chodí celá Geneze :)

2) Termoprádlo se hodí vždycky. Je skvělé nejenom na motorku, ale hodí se i na jiné sporty, na kolo, na lyžování... Rukka Outlast je naše nejprodávanější, je extrémně příjemné na dotek, rychle schne a umí vyrovnávat teplotu. Taky ho vyvinuli v NASA :) Máme ho ve variantě s krátkým i dlouhým rukávem, pro pány i pro dámy.

3) Knížky jsou pod stromeček samozřejmě taky klasický dárek, potěší skoro každého. Motorkáři určitě udělá radost luxusní atlas Evropy, cestopis nebo třeba moto průvodce po Česku. Ale nechybí ani motorkářský román nebo reportáže z prostředí Hell's Angels.

4) Co by to bylo za Vánoce bez ponožek? Loňský vánoční bestseller byly výrazné vysoké ponožky od české firmy PSÍ, ale i vyhlášená německá Daytona má svoji kolekci. Jsou funkční, antibakteriální a speciálně přizpůsobené pro motorkáře.

5) Každý motorkář má přilbu, ale ruku na srdce, jak často dostává nějakou péči? Zvlášť vnitřní část? Zkuste pořídit speciální přípravky na čistění, určitě to helmě jenom prospěje.

6) Jestli máte doma fanouška našich Motoplků, tak potom máte vystaráno. Káva k rozhovorům chutná nejlépe ze speciálního značkového hrníčku, hodí se určitě i nálepka.

7) Jestli si opravdu nevíte rady, tak rádi pomůžeme s výběrem, ať už přes telefon, chat nebo přímo na prodejně v Praze a ve Zlíně, nebo můžeme doporučit poukázku. Posíláme ji poštou, takže nemusíte řešit tisk, je na tvrdém papíře a vypadá hezky :)


© 2022 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz