Přátelé a kamarádi ze Slovenska, dělejte prosím objednávky na geneze.sk. Děkujeme :)

Rukka Virium – komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů

21. 06. 2019 10446


Rukka Virium jsou komfortní, bezpečné, prodyšné a nepromokavé rukavice nejen do horkých letních dnů. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.

Rukavice na motorku Rukka Virium v kostce


  • prodyšné, nepromokavé, větruodolné, textilní rukavice z elastického materiálu
  • perfektní citlivost ovládání díky technologii Gore-Tex X-Trafit
  • ochrana kloubů, dlaně a člunkové kosti v zápěstí
  • lepší úchop dlaní a konečky prstů
  • stěrač na hledí na levé ruce
  • úprava pro ovládání dotykových obrazovek navigací GPS

Prodyšné a stylové rukavice, které dokonale sedí na rukou


Rukavice na motorku

Rukavice jsou vyrobeny z kombinace textilie a elastanu. Nejenže jsou překvapivě prodyšné, ale díky zvoleným materiálům se také dokonale přizpůsobí tvaru vaší ruky a stane se z nich doslova druhá kůže. Sedí prostě jedna báseň.


GORE-TEX

No a aby toho nebylo málo, tak nepropustí fakt ani kapku vody, a to díky nepromokavé vrstvě Gore Tex. Sám jsem se o tom nedobrovolně přesvědčil na jednom ze svých výletů, kde mě překvapilo aprílové počasí. Kapky se odrážely a ruce zůstaly suché.


Řízení pod kontrolou


Motorukavice

V dešti nebo v suchu, Virium se doslova „přicucnou“ k řídítkům vaší motorky a vy tak máte řízení pod absolutní kontrolou. Získáte pocit stability a jednoduše se budete cítit víc v pohodě a jistí.


Motorukavice

Díky speciálnímu materiálu na konci obou ukazováčků nemusíte rukavice sundávat, když budete chtít nastavit trasu na vaší GPS nebo zvednout telefon.


Rukavice na motorku

Ne vždy ale jde vše přesně tak, jak si naplánujete. Ruce jsou často prvním místem, které trpí při dopravní nehodě. Ve firmě Rukka na to mysleli a vrstvu na dlaních vybavili kvalitními chrániči, které vás v těchto nepříjemných situacích dostatečně ochrání. Chrániče jsou také na pěstních kloubech a na prstech z venku.


Černá nebo reflexní varianta


Rukavice Rukka Virium můžete pořídit buď v sytě černé nebo v reflexní žluté variantě. Hravě tak sladíte tento namakaný kousek z Finska se zbytkem vašeho motovybavení.
Přijeďte nás pozdravit do Zlína nebo do Prahy


Stavte se za námi na prodejny do Prahy nebo do Zlína. A když už u nás budete, tak si klidně můžete nové Rukky navléct na vlastní ruky. Budeme se těšit!

A jako vždy, přátelé, jezděte s rozumem.

Víťa Ryšavý & tým Geneze


Heuréka Ověřeno zákazníky PS: Získali jsme od Heuréky certifikát Ověřeno zákazníky. Celých 100 % lidí by nás doporučilo dál svým přátelům a známým. Děkujeme moc všem za důvěru!
Přečíst hodnocení obchodu Geneze.

© 2021 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz