Motocestovatelské oblečení Büse Highland a Open Road II

05. 06. 2020 2699

Přátelé, kamarádi, pokud hledáte dobře vybavený motocestovatelský komplet oblečení na motorku za dobrou cenu, tak vám určitě doporučujeme modely od německé značky Büse HIGHLAND a OPENROAD. Natočili jsme pro vás videa o obou oblíbených setech, se kterými máme velmi dobrou zkušenost.


Motoblečení Büse Highland
Prvním z osvědčených modelů motooblečení od Büse je set bunda a kalhoty Highland. Je kvalitně odvětraný, má větrací otvory na prsou, na ramenou a na zádech. Když je máte rozepnuté, tak vás vzduch opravdu ochladí. Bunda má spoustu kapes včetně velké zádové kapsy, část je i nepromokavá.

Chrániče jsou na kolenou, ramenou a loktech, zádový chránič je také součástí, na ohrožených místech je set speciálně vyztužený. O pasivní bezpečnost se stará množství reflexních prvků. Bunda i kalhoty mají dvě vyjímatelné vložky. Jedna je voděodolná s membránou Humax, takže vrchní vrstva promokne, ale na tělo se nedostane. Doporučujeme mít u sebe i pláštěnku, protože v dešti potom bývá zima. Druhá vložka je teplá, která se dá v nouzi nosit i samostatně. Bundu máme až do 12 XL, mně je volná i 7 XL a to mám skoro 2 m a dost velké svaly na břichu :)Oblečení na motorku Büse Open Road II
Dvě základní otázky skoro každého zákazníka při výběru motooblečení jsou, jak to větrá a jestli to promokne. Když začneme tím větráním, tak bunda Open Road II má sofistikovaný ventilační systém. Má velké panely na suchý zip s magnetem, které se celé dají odklopit. Větrací zipy jsou potom i na zádech a rukávech. Co se týká odolnosti vůči vodě, tak set má membránu Humax, která je součástí teplé vyjímatelné podšívky. To znamená, že vrchní vrstva oblečení promokne, ale vnitřní nepromokavá bunda vodu zachytí. Takže vy budete v suchu. Doporučujeme s sebou vozit větrovku, která vás ochrání před chladem při jízdě v mokré bundě, než uschne.
Set je plně vybavený chrániči YF a reflexními prvky pro pasivní bezpečnost. Bunda má 10 velice praktických kapes, ze kterých je část nepromokavá. Další 4 jsou v kalhotách.Oba sety za ty peníze nabízí opravdu hodně. Obecně se značkou Büse máme dobrou zkušenost, můžeme ji jenom doporučit, tak se na ni přijďte podívat a vyzkoušet.

Tak se mějte hezky a jezděte s rozumem!


Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz