Přátelé, kamarádi, prodejny jsou otevřeny jako výdejní okénka po telefonické dohodě- Praha: 737 259 840, Zlín: 737 539 035.

Představení legendární vyklápěcí přilby SCHUBERTH C3 PRO

09. 03. 2021 3627


Přátelé, kamarádi, chybělo nám ještě představit dneska už skoro legendární kousek v kolekci SCHUBERTH - vyklápěčku C3 PRO. Vyrábí se už asi 5 let, ale pořád je skvělá a každý rok se dělá v nových krásných dekorech.

Takže pokud se díváte po nové vyklápěcí helmě na motocestování, tak ji rozhodně nepřehlížejte. A zvlášť pokud máte opravdu velkou hlavu, je totiž větší než C4 PRO.

Helma C3 PRO patří mezi nejtišší vyklápěčky na trhu, a to díky vývoji ve větrném tunelu ve fabrice SCHUBERTH a špičkovému zpracování.


Jako obvykle je vyrobená ze sklolaminátu a má dvě velikosti skořepiny.

Hlavní hledí je klasifikované jako optická třída 1, což znamená výhled bez zkreslení. Součástí je i protimlžící a sluneční clona.

Díky speciální podšívce vyrobené z Coolmaxu vám bude v přilbě dobře za každého počasí. Je pratelná, prodyšná, rychleschnoucí, antibakteriální a má certifikaci Öko-Tex. A výborně odvádí vlhkost.

Komplexní systém větrání, vyvinutý  v SCHUBERTHu ve speciální komoře na vlivy počasí, přivádí do přilby velké množství vzduchu, který ochlazuje a udržuje příjemné vnitřní klima.

Přilba C3 PRO je z výroby nachystaná pro komunikaci SC10U od firmy SENA.

Stejně jako všechny přilby SCHUBERTH je vyráběná přímo v továrně v německém Magdeburgu speciální inovativní metodou DPF, která umožňuje udržet nízkou váhu a zároveň pevnost a stabilitu helmy. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny má vynikající schopnost pohlcovat nárazy, což výrazně zvyšuje bezpečnost vaší přilby.


Na přilby SCHUBERTH máte 5 let záruku a v případě nehody nárok na novou přilbu za ⅓ ceny


Když si svoji přilbu zaregistrujete na stránkách www.schuberth.com a stane se vám nehoda, tak stačí donést policejní protokol a doklad totožnosti a novou přilbu SCHUBERTH potom koupíte za ⅓ běžné ceny. A na všechny přilby je taky záruka 5 let.

Přijeďte si ji vyzkoušet. Rádi vám ji půjčíme


Za zálohu v ceně přilby si můžete přilbu přijet vyzkoušet a projet se v ní na vlastní motorce. Názor si uděláte sami. Přijďte se na ni podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně a nebo se podívejte na e-shop.

Jestli máte nějaké otázky, pošlete nám e-mail na geneze@geneze.cz, nebo zavolejte, my vám rádi odpovíme. Tak se mějte hezky a jezděte s rozumem!


Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2021 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz