Ve čtvrtek 17.9. máme v Praze otevřeno do 14:00, v pátek 18.9. je zavřeno v Praze i ve Zlíně.

Kufr na motorku – Jaké jsou druhy a podle čeho vybírat?

21. 06. 2019 5728


Přátelé, známe to všichni, kdo chceme vyrazit na cestu na motorce, tu otázku, co vzít s sebou a kam to dát? Mám správný kufr, brašnu, tankruksak? Možná se právě teď rozhodujete, co si na své cesty pořídit. Proto jsme pro vás připravili krátké video a článek, který by vám mohl pomoci. V Genezi jsme si oblíbili zavazadla německé značky SW MOTECH, které vám dnes trošku představíme.


Základní volbou je buď textilní brašna, nebo hliníkový (plastový) kufr a to rozhodnutí uděláte podle typu motorky a především podle cest, které chcete na motorce absolvovat.


kufry na motorku

Obecně můžeme říci, že naši zákazníci, jezdící převážně na cestovních endurech (GS, Afrika, Explorer atd.) výrazně upřednostňují kufry před brašnami. Převažují kufry hliníkové nad plastovými. Důvodem je větší pevnost hliníku při eventuálních pádech motorek v těžším terénu i možnost využití hliníkového kufru jako stolku nebo křesílka na cestách.


kufry na motorku

Plastové kufry zase spíše sluší silničním cestovním motorkám, kde by hliník tak nějak celkově moc neseděl, a které poskytují dostatečně velký prostor i manželkám cestovatelů.


kufry na motorku

Textilní brašny u nás nakupují převážně piloti naháčů a sportovních motocyklů. Tyto brašny bývají obecně menšího objemu a více se na zmiňované motorky hodí.


brašny na motorku

Kožené brašny a rolky jsou povinnou stylovou výbavou chopperů a cruiserů.


Svoji motorku můžete vybavit i různými tankruksaky, válci, taškami a taštičkami, abyste na cestě měli vše co potřebujete a také Vaše paní byla spokojená a měla do čeho balit…:-)


Přijeďte a prozkoumejte naši širokou nabídku všeho, co jako motocestovatel, rozhodně využijete


Nejlepší bude přijet k nám do prodejny v Praze nebo ve Zlíně a vymyslíme, co by vaší motorce slušelo nejvíc.

Šťastnou cestu a jezděte s rozumem!

Víťa Ryšavý & Geneze

© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz