Přátelé, kamarádi, je tady druhý ročník motocestovatelské fotografické soutěže Velká cena Geneze! → Zobrazit více

Westernová obuv – koně Johnny Bulls a Mayura

21. 06. 2019 2337


Přátelé, kamarádi, rád bych vám představil naše koně. Johnny Bulls a Mayura. Jsou to boty, které k chopperovi neodmyslitelně patří, stejně jako šátek, vesta a kožená bunda. Boty jsou celokožené, odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád. Kvalitní kožené zpracování i kovbojský styl těchto koní vám bude dělat radost na chopperu stejně jako na koni či na ranči.Chůze v koních a obecně život s touto obuví je prostě jedinečný, jiný a velmi individuální. Za lidmi v koních se ti ostatní otáčejí a se závistivým leskem v očích obdivují vaše boty i sebevědomí, které ke každému páru koní neodmyslitelně patří. Všechny se vyrábí ve Španělsku. Prohlédněte si nabídku naší Westernové obuvi → ukázat nabídku.


Boty mají různá kopyta. Široké kopyto pro chlapy co mají vysoký nárt, nebo naopak užší kopyto, které je vhodné na užší nohu


Westernová obuv

U koní je zajímavé to, že třeba v létě, když je horko, tak je v nich pořád dobře. Možná líp jak v sandálech. Boty jsou odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád. Jenom v zimě malinko na ledu nebo na sněhu trošku kloužou. Tam na to pozor.


Westernová obuv

Trošku takový výkřik pro fajnšmekry jsou boty od Mayury. Celé jsou kožené a vrchní část je z pravé hadí kůže – z hroznýše.


Westernová obuv

A máme k nim speciální vyzouvák. Položíte nohu, zasadíte, vyzujete. A když ne vyzouvák, tak potom paní máma samozřejmě.


Přijeďte nás pozdravit do Zlína nebo do Prahy


Stavte se za námi na prodejny do Prahy nebo do Zlína a vyzkoušejte si je.

Tak ať se vám na těch chopperech dobře jezdí, mějte se hezky a budeme se na vás těšit.

Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz