Servis SCHUBERTHSchubert


Kontaktujte násAntonín Žák

Servis přileb a komunikací SCHUBERTH

+420 734 567 125 servis@geneze.cz

Centrála a sklad


Malenovice 1147
763 02 Zlín

Zobrazit na mapě

Když servis přilby, tak od profíka


Vaše helmy SCHUBERTH v Genezi seřizuje a opravuje Tonda Žák, certifikovaný technik pravidelně školený přímo u výrobce. I když po těch letech by tam mohl začít školit i on. Už je umí rozebrat a spravit snad i poslepu :)


Máte několik možností, jak využít jeho služeb:


1) Záruční servis

Máte přilbu méně než dva roky a něco zlobí? Potom je servis i výměna dílů zdarma.


2) Pozáruční servis

Sem spadají všechny opravy po uplynutí 2 let. Servis se platí 500 Kč za hodinu + cena náhradních dílů.


3) Kompletní údržba přilby

Chcete svojí přilbě dopřát luxusní lázně a nechat ji celou rozebrat, vyčistit, zkontrolovat a seřídit? Za 1.450 Kč bude jako nová a perfektně připravená na sezónu.


Stačí vyplnit servisní formulář a přilbu poslat nebo zavolat na tel. +420 734 567 125 a domluvit se přímo s Tondou Žákem ze servisu. Aktuální čekací doba je 4 týdny.


Pošlete nám Vaši přilbu SCHUBERTH poštou nebo je předejte na prodejně v Praze nebo ve Zlíně.Vyplňte formulář, který stáhnete níže a pošlete nám jej spolu se svojí přilbou SCHUBERTH na naši centrálu a sklad na adresu:


Geneze, spol. s r.o.
Malenovice 1147
763 02 Zlín


Ve formuláři nám mimo jiné můžete napsat, co konkrétně na přilbě potřebujete seřídit či opravit. Po přijetí Vaší přilby Vám zavoláme a domluvíme se na případných detailech a termínu, kdy Vám přilbu pošleme zpět.


Stáhněte si formulář, který Vám vyhovujeFormulář ve formátu PDF vytisknete a jednotlivá pole vyplníte propiskou.Formulář ve formátu DOCx vyplníte na počítači a následně vytisknete.Prosíme, abyste veškerý servis přileb SCHUBERTH a párování komunikací domlouvali předem. Děkujeme za pochopení.


© 2023 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz