Tipy na vánoční dárky pro motorkáře

Jak si užít motorku i na podzim? Máme pro vás tipy od zkušených motorkářů

21. 09. 2022 242

Přátelé, kamarádi,
asi nikdo nechceme ukončovat moto sezónu, ale co dělat, když se počasí pořád horší? Prší, občas sněží, objevují se mlhy, brzy se stmívá, někdy slunce skoro vůbec nevyleze a navíc je zima.

Zeptali jsme se proto zkušených motorkářů, co nám doporučují, abychom si cestování užili v bezpečí a pohodlí, i když už nejsou ideální podmínky.

Pokud budete mít další dotazy, tak dejve vědět, rádi poradíme. Nebo natočíme další video s někým, kdo tomu rozumí :)

A jestli sháníte nějaké kvalitní vybavení, tak se můžete mrknout na naše věci pro motorkáře na podzim :)


Tipy od motocestovatele Igora Brezovara


Igora většina z vás určitě bude znát, projel na motorce skoro celý svět. A je i součástí týmu, který stojí za dokumentární sérií Po jedné stopě, která se vysílá na České televizi. Jaké má on zkušenosti s jízdou v dešti? Má rád na motorce déšť ? Jak se na něj připravuje?


Funkční prádlo je podle nás velmi užitečná věc, ať už v létě nebo v zimě. Co si o tom ale myslí Igor? Proč je pro něj důležité, aby mu nebyla zima na záda a kolena?Tipy Míry Lisého


Míra je 11násobný mistr ČR a vicemistr Evropy v mototrialu a v současné době provozuje skvělou motoškolu, takže rozhodně ví, o čem mluví :) Jak on řeší ježdění na motorce, když prší? Jak by měl motorkář přizpůsobit jízdu? Kdy to nejvíc klouže? Proč s sebou pořád vozí nepromok?


Další komplikace pro motorkáře na podzim jsou kromě deště i zhoršené světelné podmínky. Míra nám poradí, co je důležité, když člověk jezdí za šera. Na co dávat pozor, když člověk vyrazí brzy ráno nebo naopak to natáhne a jede večer?

© 2022 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz