Dražte podepsanou helmu C5 Motoplky a obraz Indiho Dokoupila a pomozte Monice!

1767

Přátelé, kamarádi,

máte jedinečnou šanci pomoci a zároveň si udělat radost. Už 24. listopadu 2023 rozjíždíme dobročinnou aukci pro Moniku Šmahajovou, mladou ženu ze Zlína, se kterou se život nemazlil.Co můžete vydražit?


Do dražby jsme v Genezi věnovali jedinečnou helmu SCHUBERTH C5, kterou zdobí podpisy 30 hvězd z našich Motoplků a jako bonus je tam i podepsaná světová motocyklová legenda legend Giacomo Agostini!


Seznam podepsaných osobností:

Igor Brezovar, Radek Filipi, Libor Hubík, Libor Podmol, Petr Žák, Jakub Szántó, Indi Dokoupil, Petr Malásek, Honza Toužimský, Lukáš Hirka, Jirka Hirka, Martin Krátký, Martin Písařík, Veronika Hankocyová, Karel Abrahám, Václav Milík, Marek Slobodník, Jarda Šíma, Ondřej Synek, Jarda Vlasák, David Matásek, Pepa Sršeň, Ruda Fráňa, Míra Lisý, Martin Pouba, Milan Pustoměrský, Petr Pavel, Matěj Homola, Honza Altner, Peter Baláž, Giacomo Agostini

Vydražit si můžete také unikátní olejomalbu Indiho Dokoupila i s jeho podpisem. Autorkou olejomalby je Pavla Hildebrandová z Bukovan u Benešova, která malbu namalovala speciálně pro naši dražbu, a proto se jedná o opravdový unikát.


Komu pomůžete?

Společně pomůžeme jednadvacetileté Monice Šmahajové ze Zlína, která snila o tom, že si v budoucnu otevře cukrárnu a bude předávat radost ostatním skrze lahodné dortíky. Její sny se ale v roce 2019 rozplynuly a jí a její rodině otočil život o 180 stupňů. Vše začalo v roce 2019 nenápadnou a opakující se bolestí hlavy, která se postupně zhoršovala. Po následných lékařských vyšetřeních a zejména magnetické rezonanci lékaři rodině oznámili zprávu, kterou by nikdo nechtěl slyšet – Monika má dva nádory na mozku.


I přes odstranění většiny nádoru došlo bohužel k nenávratnému poškození pravé části mozku
. Od té doby se Monika potýká s těžkými následky a její léčba je během na dlouhou trať. I přes intenzívní rehabilitaci a snahy o uzdravení je stále ležící, špatně mluví a dokáže pouze omezeně hýbat levou rukou a levou nohou. Přes to všechno zůstává její rodina optimistická a krok po krůčku pokračuje v léčbě, a hlavně v rehabilitacích, které Monice nesmírně pomáhají. Jsou ale velmi nákladné a není v možnostech rodiny, aby vše ufinancovala sama. Proto jsme se v Genezi rozhodli vytvořit benefiční aukci, abychom jí společně přispěli k návratu do normálního života.

I vy můžete pomoci – zapojte se s námi do aukce nebo přispějte do sbírky přímo Monice


Aukce začíná 24. listopadu 2023 na portálu Aukro.cz a končí 8. prosince 2023. A jak to už bývá, ti, kdo nabídnou nejvyšší částku, unikátní motocyklové předměty získají.

Pokud vás aukce nebo dražené předměty nelákají, můžete se už teď zapojit do dobročinné sbírky na Donio.cz a přispět libovolnou částkou. Každá koruna se počítá!

Ukažme, jak silná a solidární dokáže být našemoto komunita, když jde o dobrou věc. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou podpořit naši aukci a přispět k Moničině cestě k uzdravení!

Víťa Ryšavý & týmGeneze

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz