Doprodej přileb Schuberth a oblečení Rukka >>

A posledním diamantem do trojlístku špičkové moto cestovatelské výbavy jsou…

7473


Povím vám, proč věřím, že boty Daytona jsou
ty nej boty pro moto cestovatele


Za více jak 5 sezón, co německé moto boty Daytona prodáváme, jsme o nich od našich zákazníků slyšeli skvělé ohlasy. A sám vám můžu potvrdit, že boty opravdu stojí za to. Především díky moderním technologiím, kvalitním materiálům a ruční výrobě máte totiž jistotu, že vám Daytony budou na nohách dělat radost hezkých pár sezón. Jsou z kvalitní kůže a mají výborně udělané svršky i kopyta, takže je nazujete jak malinu. I vy s vysokým nártem.

Proč mít boty na motorku Daytona

Ochrání vás před vodou, vnějšími vlivy počasí i před následky nehody


Boty Daytona totiž mají nepromokavou membránu Gore-Tex, díky které vám nepoteče do bot ani v hustém lijáku a zároveň skvěle dýchají. Mají také chrániče na všech správných místech.Boty výborně padnou dámám, pánům i lidem s většími velikostmi nohou (já mám nohu 46 a nemůžu si Daytony vynachválit). Ideální boty na dlouhé výlety a chození po hradech a zámcích.


Tak, a to je z té trojice diamantů, které pro vás
v Genezi máme, zatím vše


Představili jsme vám moto výbavu, o které jsme přesvědčení, že by vám při moto cestování neměla chybět. Pro připomenutí jsou to:Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k našemu sortimentu nebo k moto cestování, neváhejte nás kontaktovat či napsat na náš Facebook. Nebo přijeďte rovnou za námi na prodejny do Prahy nebo do Zlína. Budeme se na vás těšit. Určitě něco vymyslíme.


Mějte se hezky a ať máte jízdu plnou skvělých zážitků.


Vítězslav Ryšavý

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz