Nová vyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO Magnitudo

12. 05. 2020 18251


Přátelé, kamarádi, dovolte mi, abych vám dnes představil nový dekor vyklápěcí přilby s opravdu krásným designem, SCHUBERTH C4 PRO Magnitudo. Je to nejtišší a nejpohodlnější vyklápěčka, kterou kdy SCHUBERTH vyrobil. Chcete si ji vyzkoušet? Rádi vám ji půjčíme. Za zálohu v ceně přilby si můžete přilbu přijet vyzkoušet a projet se v ní na vlastní motorce. Názor si uděláte sami. Přijďte se na ni podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně nebo se podívejte na e-shop.


Video a recenzi vyklápěcí přilby C4 PRO, včetně podrobného popisu její vlastností naleznete zde.

C4 PRO MAGNITUDO je v pánské i dámské variantě:

Vyklápěcí helma SCHUBERTH C4 PRO v sobě kombinuje špičkové moderní technologie s německou kvalitou

Její subtilní tvar, který jenom vzdáleně připomíná vyklápěčku, je výsledkem mnoha a mnoha hodin testování ve větrném tunelu. Přilba je při jízdě velmi směrově stabilní a netřepe se ani při vyšších rychlostech.

Díky důkladnému testování je také nejtišší vyklápěčkou, čemuž pomáhá nový tvar límce i drobných součástek. Hladina hluku dosahuje pouze 85 dB(A) ve 100 km/h (testováno na naháči, motorce bez čelního plexi).

Pro helmu C4 PRO byla vyvinuta zcela nová podšívka, velmi pohodlná, velmi příjemná a perfektně se přizpůsobující různým tvarům hlavy. Navíc je bezešvá, takže nikde netlačí, a má i speciální drážky na brýle. Je vyrobená z materiálu Coolmax, který je pratelný, prodyšný, rychleschnoucí, antibakteriální a má certifikaci Öko-Tex.


Komplexní systém větrání, vyvinutý  v SCHUBERTHu ve speciální komoře na vlivy počasí, přivádí do přilby velké množství vzduchu, který ochlazuje a udržuje příjemné vnitřní klima,

Z přilby je skvělý výhled díky širokému hledí, což platí i pro závodní pozici. Technologie PINLOCK 120 zaručuje, že se hlavní hledí nezamlží. 

Přilba C4 PRO je z výroby nachystaná pro komunikaci SC1 a novou generaci SC2 (obě od firmy SENA), což znamená, že má zabudovanou anténu, mikrofon i sluchátka. Na vás už je pouze do zdířky v přilbě jednoduše zacvaknout hlavní jednotku komunikace a můžete povídat i poslouchat. 

Všechny přilby SCHUBERTH jsou vyráběny přímo v továrně v německém Magdeburgu speciální inovativní metodou DPF, která umožňuje udržet nízkou váhu a zároveň pevnost a stabilitu helmy. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny má vynikající schopnost pohlcovat nárazy, což výrazně zvyšuje bezpečnost vaší přilby.

Přijeďte si ji vyzkoušet. Rádi vám ji půjčíme


Za zálohu v ceně přilby si můžete přilbu přijet vyzkoušet a projet se v ní na vlastní motorce. Názor si uděláte sami. Přijďte se na ni podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně, podívejte se na e-shop.Na přilby SCHUBERTH máte 5 let záruku a v případě nehody nárok na novou přilbu za ⅓ ceny


SCHUBERTH vám na přilbu nabízí 5 let záruku a současně, když si koupíte přilbu u certifikovaného prodejce jako je třeba Geneze, zaregistrujete se na stránkách www.schuberth.com a stane se vám nehoda, tak když potom přijdete k tomu svému prodejci s přilbou a protokolem od policie o nehodě tak on vám nabídne novou přilbu SCHUBERTH za ⅓ ceny. My už jsme v Genezi prodali takových přileb asi 20 a vždycky to bylo proto, protože ta přilba posloužila a zachránila někomu život a zdraví.

Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, potom je nová přilba SCHUBERTH C4 PRO pro vás ta pravá. Když budete mít nějaké otázky, pošlete nám e-mail na geneze@geneze.cz, nebo zavolejte, my vám rádi odpovíme.Tak se mějte hezky a jezděte s rozumem!


Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz