Přátelé a kamarádi ze Slovenska, dělejte prosím objednávky na geneze.sk. Děkujeme :)

Nový set oblečení Rukka Offlane vám přinese radost, komfort a bezpečí

11. 12. 2020 5729


Přátelé, kamarádi, v dnešním videu vám představíme nový opravdu užitečný a hezký cestovatelský set od Rukky. Rukka Offlane je vylepšený nástupce bestselleru Roughroad. Díky ještě propracovanějšímu větrání, membráně Gore-Tex a odolné Corduře budete v pohodlí a chráněni, ať pojedete kamkoliv. Ideální oblečení na jaro, léto a začátek podzimu. Ani chlad, ani vítr a déšť vás nezaskočí. Myslím si, že vám přinese radost, komfort a bezpečí, což jsou priority, které u nás v Genezi máme. Rukka navíc poskytuje na bundu a kalhoty 5 let záruku. Přijďte se na bundu a kalhoty Rukka OFFLANE podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně a vyzkoušet si je. Když si tenhle set pořídíte, tak budete maximálně spokojeni.

Bunda na motorku Rukka OFFLANEHlavním materiálem je high-tech Cordura 500, což je špičkový textilní materiál odolný oděru i protržení.

Membrána Gore-Tex PRO je 100% nepromokavá, odolná větru a prodyšná. Je ve vnitřní vložce, takže ji klidně můžete nosit jako samostatnou bundu v kempu nebo na výletě. Ta má navíc i termoregulační schopnost díky materiálu Outlast.

Když bude naopak horko, tak si vložku vyndáte, rozepnete větrání a vzduch jimi půjde přímo dovnitř do bundy, takže vás rychle ochladí. Větrání je opravdu propracované, větrací otvory jsou na ramenou, na hrudi, na bocích, na zádech, na břichu a pod pažemi.

Příjemný límec z měkkého neoprenu a s elastickým Gore-Texem vám nikdo neukradne a ani ho neztratíte, protože je k bundě pevně přichycen. Ale snadno ho schováte do speciální kapsy na krku, když ho nebudete potřebovat. 


Co se týká pohodlí, to je zajištěno díky skvěle padnoucímu střihu celé bundy, která má navíc i elastické panely. K ještě lepšímu pocitu si samozřejmě můžete upravit šířku rukávů pomocí kovových druků nebo bundu přitáhnou v pase páskem na suchý zip.

Offlane má celkem 9 kapes, dvě ve vnitřní vložce a přední kapsa na bundě jsou nepromokavé.

Bundu si můžete sepnout s kalhotami dlouhým zipem po obvodu kalhot i bundy a zajistit si, že vám  určitě nepotáhne na záda. Pojistkou je potom i popruh, který protáhnete rozkrokem a připevníte vepředu na bundě.

Patentované certifikované chrániče Rukka D30 Air jsou velice pohodlné, lehké a vaším teplem se parádně přizpůsobí  tělu, protože jsou úplně měkké. To se ale dramaticky změní v případě nárazu, kdy se molekuly v chráničích okamžitě přeskupí, ztvrdnou na kámen a rozloží energii nárazu na větší plochu a tím vás ochrání. Následně ihned změknou do původního stavu. Pokud budete chtít, tak si můžete ještě dokoupit chránič hrudi.

Kalhoty na motorku Rukka OfflaneHlavním materiálem je high-tech Cordura 500, což je špičkový textilní materiál odolný oděru i protržení.

Membrána Gore-Tex PRO je 100% nepromokavá, odolná větru a prodyšná. Je ve vyjímatelné vnitřní vložce, která má navíc i termoregulační schopnost díky materiálu Outlast.

V sedu kalhot je aplikován speciální systém AirCushion, který pomáhá udržovat příjemnou teplotu těla a snižuje kondenzaci par. 

O skladovací místo se bát nemusíte, kalhoty mají dohromady 3 kapsy, z toho jsou 2 nepromokavé.

Co se týče pohodlí, to je zajištěno díky skvěle padnoucímu střihu a elastickým panelům.

Chrániče Rukka D30 Air jsou lehké, měkké a pohodlné. Ztvrdnou až v případě nehody, kdy rozloží energii nárazu na větší plochu. Splňují nejvyšší a nejnovější certifikační standardy.Druhá barva pro rok 2020 - tmavý motocestovatelský set Rukka OfflanePřijďte se na bundu a kalhoty Rukka OFFLANE podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně a vyzkoušet si je


Tak se mějte hezky a jezděte s rozumem!

Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2021 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz