Nový cestovní set Rukka Armatou-R >>

Recenze vyklápěčky SCHUBERTH C5 od Jardy Šímy, Míry Lisého a Petra Žáka

19868

Přátelé, kamarádi,
na začátku sezóny 2022 jsme se domluvili se třemi extra zkušenými motorkáři a známými osobnostmi, aby nám otestovali novou vyklápěcí helmu Schuberth C5.

Používali ji celou sezónu, najezdili tisíce a tisíce kilometrů na různých motorkách a teď jsme s nimi natočili rozhovory, ve kterých nám řeknou, jak se podle nich vyklápěčka SCHUBERTH povedla. Někteřé mají zkušenosti i se staršími typy, takže můžou i srovnávat, kam se vývoj posunul.


Jaká je C5 podle Jardy Šímy?


Prvním testovacím jezdcem je proslulý cestovatel a novinář Jarda Šíma. V C5 najel zhruba 15.000 km na různých motorkách, takže zkušeností s ní má opravdu dost. Je to jeho první helma SCHUBERTH.


Srovnání moto vyklápěček od Míry Lisého


Druhou recenzi na helmu C5 nám udělal Míra Lisý z motoškoly MotoLisý, několikanásobný mistr ČR v trialu, rekordman a kaskadér. Lisák používá helmy SCHUBERTH už od modelu C3, takže může srovnávat.


Co říká na C5 Petr Žák?

A naším třetím testovacím jezdcem je Petr Žák, který stojí za projektem Jednou stopou Českem. Ve výklopce C5 má za sebou už 25.000 km. A předtím používal SCHUBERTH C4 PRO, se kterou ji i srovnává.

Celá nabídka helem Schuberth C5 >>


Potřebujete poradit s výběrem helmy na motorku?


Rádi pomůžeme, stavte se do naší motoprodejny v Praze nebo ve Zlíně, zavolejte na +420 737 539 035 nebo napište na geneze@geneze.cz.

Za 100% zálohu si helmy Schuberth můžete vyzkoušet na vlastní motorce. Přilby vám i na prodejnách i rádi spárujeme :)

Máme i video průvodce pro začínající motorkáře nebo se můžete podívat, co k výběru přilby na motorku radí cestovatel Igor Brezovar z projektu Po jedné stopě.© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz