Prodlouženo! Týden s Rukkou: sleva 10 % na celou značku do 28.4.!

Jak vybrat moto oblečeníVyberte si moto oblečení


Jak vybrat moto oblečení v kostceS tím správným oblečením se budete při každé jízdě na motorce cítit skvěle za každého počasí.


Z pohledu bezpečnosti a ochrany při pádu je dobře padnoucí kožená kombinéza s integrovanými chrániči asi tím nejlepším, co si můžete obléct. Pokud ale na motorce spíše cestujete nebo občas jezdíte jen na kratší cesty kolem komína, je kůže poměrně nepohodlná. V dešti nebo v horkém počasí je navíc i velmi nepříjemná. Vysoušet po dešti ji budete pár dnů a v horkém počasí je v kůži jako ve finské sauně.


V současnosti tak mezi motorkáři převažuje zájem o textilní moto oblečení, které se dnes vyrábí ze špičkových materiálů a často má i kvalitní nepromokavou Gore-texovou membránu. Takové oblečení vaše tělo udrží v příjemné kondici za jakéhokoliv počasí – v zimě vás zahřeje a v létě zase příjemně větrá.Kvalitní oblečení vám bude sedět. Budete se v něm na motorce cítit skvěle i při svých zastávkách a zážitek z jízdy si tak budete moci vychutnávat naplno. Nebudete totiž pořád muset myslet na to, že vás někde něco tlačí nebo na vás vlaje. Měli byste se v něm tedy cítit pohodlně a zároveň by vám nemělo být volné. Díky tomu budou chrániče na těch správných místech, když je náhodou budete potřebovat.


Moto oblečení ideálně zkoušejte přímo na motorce. U nás se za zálohu můžete s jakýmkoliv oblečením či helmou jet na půl hodiny projet a vyzkoušet si, jak se cítíte přímo na své vlastní motorce.


Vyberte si moto oblečení
© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz