Ve Zlíně bude od 27.2. do 4.3. zavřeno, jsme na výstavě Motosalon v Brně :)

Nový video seriál: Igor Brezovar o motocestování

5580

Přátelé, kamarádi,

hodně z vás volalo po pokračování video rozhovorů s Igorem Brezovarem, tak jsme se domluvili a vymysleli pár delších dílů, které jsou vždycky na nějaké větší téma. Jako obvykle je to hodně zajímavé, poučné, ale hlavně extrémně zábavné, tak mrkněte :)

Pokud Igora neznáte, tak je to cestovatel, který na motorce objel skoro celý svět. Je to skvělý vypravěč a jeden z protagonistů seriálu ČT Po jedné stopě, kdy se vydal spolu s Martinem Písaříkem na moto do Afriky. Takže o cestování má opravdu co říct :)

1. díl: o začátcích na motorce

Na začátek jsme řešili, jak se vůbec dostal k cestování na motorce, kdo ho inspiroval, na jakých motorkách začínal, kam nejdřív vyrazil a proč se vydal podívat do Chánova.


2. díl: o cestování na motorce na Balkánu

Asi víte, že Igor pochází původně z Jugoslávie, dnešního Slovinska, a miluje místní krajinu, lidi, hudbu, jídlo a kulturu vůbec a má toho o tom hodně co říct :) Zjistíte, proč doporučuje Balkán pro motokáře začátečníky, co má na něm nejradši, jaká je nejhezčí místní silnice, jak řeší, když nechce na návštěvě jíst a co mu naopak můžete nachystat, když přijde k vám :)


3. díl: nejsilnější zážitky z cest

Igor projel celý svět, strávil na cestách hrozně moc času, viděl spoustu věcí. A my chceme vědět, co se mu kde nejvíc líbilo. Takže jsme se bavili o tom, kde je podle něj nejhezčí příroda, jaké má nejradši kuchyně a kde jsou nejsrdečnější lidi.


4. díl: bezpečnost na cestách

Předposlední díl našeho povídání s Igorem věnujeme obavám a nepříjemnostem, které cestování provází, a jak se s nimi vyrovnává. Zjistíte, jak zabezpečuje motorku, jestli ho někdy okradli, jak řeší poruchy, kolikrát na motorce spadl, jestli někdy litoval, že začal cestovat a čeho se bojí.


5. díl: s Martinem Písaříkem po jedné stopě

Igor celou dobu cestoval sám a najednou se vydal na cestu s parťákem, kterého ještě navíc moc dlouho neznal. A spolu se štábem a kamerami. V posledním dílu řešíme, proč vlastně Martinovi nabídl, ať se k němu přidá, jakou Igor vybral první destinaci, co mu na cestování se štábem nejvíc vadilo, kdy se Martin otrkal, co se díky cestování ve skupině naučil a jestli mají v plánu další projekty.Bonus

Ještě jsme našli pár záběrů ze zákulisí, ať vidíte, jaká je nálada na natáčení :)© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz