Ve čtvrtek 17.9. máme v Praze otevřeno do 14:00, v pátek 18.9. je zavřeno v Praze i ve Zlíně.

“Na začátku jsem chtěl jen pár bot.
A tak to všechno začalo...”

Ahoj, jsme Geneze

a už více než deset let se vám snažíme co nejvíce zpříjemňovat jízdu na motorce. Proto pro vás vybíráme jen to nejlepší oblečení a vybavení značek jako jsou Rukka, Schuberth, Daytona, Modeka, Johnny Bulls nebo Mayura. Ale nezapomínáme na vás ani když se vaše motorkaření zkomplikuje – například o kompletní servis přileb Schuberth se vám postarají naši proškolení odborníci. A na naše prodejny se můžete přijít nejen poradit, ale také si jen tak popovídat u dobré kávy. Třeba o tom, co jste na svých cestách viděli a zažili.

Proč nakupovat u nás

Na jednom místě vás motorkářsky oblečeme od hlavy až k patě. Jde nám o to, abyste se na motorce cítili skutečně dobře a mohli si tak jízdu užívat naplno. Na prodejnách v Praze a ve Zlíně vám vždy rádi a ochotně poradíme. Nebojte se k nám přijít a zeptat se na cokoliv motorkářského, i pokud jste úplní začátečníci. A i tady na e-shopu můžete zjistit, jak si různé moto vybavení správně vybrat. Všechno máme skladem, takže vše, co si na našem e-shopu pořídíte, vám už za pár dní může na motorce dělat radost.

Tým Geneze

Vítězslav Ryšavý

Jednatel firmy

Otec zakladatel firmy Geneze vede společnost s klidem a pokorou již od roku 1997. Kromě kanceláře ho můžete potkat i na jeho cestovní Yamaze FJR.

Markéta Kamenářová

Jednatelka firmy

Paní Kamenářová řídí každodenní chod firmy tak, aby všechno klapalo jak má a Geneze pro vás dělala to nejlepší. Je na nás pěkně přísná....

Gabriela Ryšavá

E-shop a marketing

Gabriela zařizuje, aby e-shop a marketing klapaly jako dobře seřízený motocykl. A taky se stará o to, aby na sociálních sítích Geneze bylo živo (a hravo)

Antonín Žák

Servis přileb a komunikací SCHUBERTH

V Magdeburgu pravidelně proškolovaný šéfmechanik Tonda Žák je bezesporu nejlepším SCHUBERTH mechanikem ve střední Evropě. V případě potřeby bude vaše helma v těch nejlepších rukách.

Hana Stiborová

Vedoucí prodejny Geneze

Na Hanku se můžete těšit při návštěvě prodejny Geneze ve Zlíně. Se vším vám ráda poradí a jak sama říká: “Největší radost je, když se nám vrací spokojený zákazník.”

Jana Srovnalová

Zákazníci a velkoobchod

Jana v Genezi zajišťuje veškerou komunikaci s vámi, našimi zákazníky. Obracejte se na ni s důvěrou – ten milý a přátelský hlas v telefonu patří většinou jí.

Veronika Lukeštíková

Objednávky a administrativa

Veronika přijímá, eviduje, navádí a zpracovává vaše objednávky a rozesílá faktury.

Vy

Náš zákazník

Bez vás by to nešlo. Jste totiž motor pro všechno, co pro vás děláme. Pokud budete mít přání, co byste na Genezi zlepšili, napište nám.© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz