“Na začátku jsem chtěl jen pár bot.
A tak to všechno začalo...”

Ahoj, jsme Geneze

a už více než deset let se vám snažíme co nejvíce zpříjemňovat jízdu na motorce. Proto pro vás vybíráme jen to nejlepší oblečení a vybavení značek jako jsou Rukka, Schuberth, Daytona, Modeka, Johnny Bulls nebo Mayura. Ale nezapomínáme na vás ani když se vaše motorkaření zkomplikuje – například o kompletní servis přileb Schuberth se vám postarají naši proškolení odborníci. A na naše prodejny se můžete přijít nejen poradit, ale také si jen tak popovídat u dobré kávy. Třeba o tom, co jste na svých cestách viděli a zažili.

Proč nakupovat u nás

Na jednom místě vás motorkářsky oblečeme od hlavy až k patě. Jde nám o to, abyste se na motorce cítili skutečně dobře a mohli si tak jízdu užívat naplno. Na prodejnách v Praze a ve Zlíně vám vždy rádi a ochotně poradíme. Nebojte se k nám přijít a zeptat se na cokoliv motorkářského, i pokud jste úplní začátečníci. A i tady na e-shopu můžete zjistit, jak si různé moto vybavení správně vybrat. Všechno máme skladem, takže vše, co si na našem e-shopu pořídíte, vám už za pár dní může na motorce dělat radost.

Tým Geneze

Vítězslav Ryšavý

Jednatel firmy

Otec zakladatel firmy Geneze vede společnost s klidem a pokorou již od roku 1997. Kromě kanceláře ho můžete potkat i na jeho cestovní Yamaze FJR.

Markéta Kamenářová

Jednatelka firmy

Paní Kamenářová řídí každodenní chod firmy tak, aby všechno klapalo jak má a Geneze pro vás dělala to nejlepší. Je na nás pěkně přísná....

Gabriela Ryšavá

E-shop a marketing

Gabriela zařizuje, aby e-shop a marketing klapaly jako dobře seřízený motocykl. A taky se stará o to, aby na sociálních sítích Geneze bylo živo (a hravo)

Antonín Žák

Servis přileb a komunikací SCHUBERTH

V Magdeburgu pravidelně proškolovaný šéfmechanik Tonda Žák je bezesporu nejlepším SCHUBERTH mechanikem ve střední Evropě. V případě potřeby bude vaše helma v těch nejlepších rukách.

Hana Stiborová

Vedoucí prodejny Geneze

Na Hanku se můžete těšit při návštěvě prodejny Geneze ve Zlíně. Se vším vám ráda poradí a jak sama říká: “Největší radost je, když se nám vrací spokojený zákazník.”

Jana Srovnalová

Zákazníci a velkoobchod

Jana v Genezi zajišťuje veškerou komunikaci s vámi, našimi zákazníky. Obracejte se na ni s důvěrou – ten milý a přátelský hlas v telefonu patří většinou jí.

Vy

Náš zákazník

Bez vás by to nešlo. Jste totiž motor pro všechno, co pro vás děláme. Pokud budete mít přání, co byste na Genezi zlepšili, napište nám.© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz