Přátelé a kamarádi ze Slovenska, dělejte prosím objednávky na geneze.sk. Děkujeme :)

Nová vyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO CARBON

11. 12. 2020 4087


Přátelé, kamarádi, dovolte mi, abych vám dnes představil novou vyklápěcí přilbu SCHUBERTH C4 PRO CARBON. V dnešním videu si řekneme v čem spočívají její výhody oproti vyklápěcí přilbě SCHUBERTH C4 PRO. Video a recenzi vyklápěcí přilby C4 PRO, včetně podrobného popisu její vlastností naleznete zde.


  • Nová vyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO Carbon v sobě kombinuje špičkové moderní technologie z Formule 1 s německou kvalitou. Je pevnější, bezpečnější a výrazně lehčí. Rozdíl oproti C4 PRO je 200g. Věřte mi, že když jedete celý den a máte přilbu na hlavě třeba 8 až 10 hodin tak ten rozdíl váš krk a záda opravdu poznají.
  • Je první karbonovou přilbou, která je připravená na komunikaci, což znamená, že má zabudovanou anténu, mikrofon i sluchátka.
  • Pro helmu C4 PRO CARBON byla vyvinuta zcela nová podšívka, velmi pohodlná, velmi příjemná a perfektně se přizpůsobující různým tvarům hlavy. Navíc je bezešvá, takže nikde netlačí, a má i speciální drážky na brýle. Je vyrobená z materiálu Coolmax, který je pratelný, prodyšný, rychleschnoucí a antibakteriální.
  • Komplexní systém větrání, vyvinutý v SCHUBERTHu ve speciální komoře na vlivy počasí, přivádí do přilby velké množství vzduchu, který ochlazuje a udržuje příjemné vnitřní klima.
  • Z přilby je navíc skvělý výhled díky širokému hledí. Technologie PINLOCK 120 zaručuje, že se hlavní hledí nezamlží.

Přilba SCHUBERTH C4 PRO Carbon vypadá moc dobře a máme ji v několika barevných variantách


Chcete si ji vyzkoušet? Rádi vám ji půjčíme


Za zálohu v ceně přilby si můžete přilbu přijet vyzkoušet a projet se v ní na vlastní motorce. Názor si uděláte sami. Přijďte se na ni podívat do naší prodejny v Praze, ve Zlíně, podívejte se na e-shop.


Na přilby SCHUBERTH máte 5 let záruku a v případě nehody nárok na novou přilbu za ⅓ ceny


SCHUBERTH vám na přilbu nabízí 5 let záruku a současně, když si koupíte přilbu u certifikovaného prodejce jako je třeba Geneze, zaregistrujete se na stránkách www.schuberth.com a stane se vám nehoda, tak když potom přijdete k tomu svému prodejci s přilbou a protokolem od policie o nehodě tak on vám nabídne novou přilbu SCHUBERTH za ⅓ ceny. My už jsme v Genezi prodali takových přileb asi 20 a vždycky to bylo proto, protože ta přilba posloužila a zachránila někomu život a zdraví.

Pakliže hodně cestujete a chcete chránit své zdraví, myslím si, že C4 PRO CARBON od SCHUBERTHU je pravá přilba pro vás. Když budete mít nějaké otázky, pošlete nám e-mail na geneze@geneze.cz, nebo zavolejte, my vám rádi odpovíme.Tak se mějte hezky a jezděte s rozumem!


Víťa Ryšavý & tým Geneze

© 2021 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz