Přijďte 16.7. na guláš a 10% slevu do Geneze ve Zlíně

3220

Přátelé, kamarádi,
v polovině července 2023, přesněji v neděli 16.7.2023, jsme se rozhodli, že se Zlín stane hlavním městem motorkářů! Zveme vás k nám do Geneze na guláš! A nebyli bychom to my, abychom vás pozvali JEN na guláš. V rámci celého dne je pro vás připraveno i několik workshopů, testování produktů a 10% SLEVA na všechno zboží!


Celá akce se bude konat na parkovišti před prodejnou Geneze ve Zlíně na Příluku a bude probíhat od 9 do 18 hodin. Konat se bude za každého počasí ;)


Na co se můžete těšit


Největším lákadlem bude bezpochyby luxusní gulášek, který bude pro všechny registrované účastníky akce ZDARMA. Pro účastníky bude připraveno posezení před naší prodejnou a nebojte se, prostoru bude více než dost. Máme domluveny všechny 3 parkovací plochy kolem Geneze, abyste se všichni pohodlně vešli.


Po celý den bude možné testovat helmy SCHUBERTH proti složení zálohy ve výši 100 % ceny helmy.

A samozřejmě budete mít možnost celý den u nás nakupovat. Prodejna ve Zlíně bude otevřená a na všechno zboží bude 10% SLEVA!


Součástí akce budou tři workshopy, první povede Ruda Fráňa a bude zaměřen na pneumatiky. Dozvíte se tipy na údržbu, skladování, jak správně foukat, kdy měnit a tak dále. Druhý workshop pro vás povede Zorka Horká a dozvíte se v něm vše o japonské airbagové vestě Hit-Air. V rámci třetího workshopu jsme si pro vás připravili ve spolupráci s PSÍ Hubík testování nafouknutí airbagové vesty Alpinestars na vlastní kůži.


A samozřejmě nesmíme zapomenou na překvapení, které se dozvíte týden před začátkem akce na našich sociálních sítích.


Registrace na akci


Na akci „Guláš v Genezi“ se můžete registrovat pomocí formuláře pod tímto odkazem https://bit.ly/gulas-v-genezi-zlin. Akce je kvůli prostoru plánovaná pro maximálně 100 účastníků. Pokud se po registraci z nějakého důvodu rozhodnete akce neúčastnit, dejte nám prosím vědět na e-mail geneze@geneze.cz.


Takže ještě jednou, zapište si do kalendářů datum 16. července 2023, kdy se koná akce Guláš v Genezi, registruje se přes odkaz výše a dorazte za námi do Zlína na skvělý guláš, poklábosení a spoustu zajímavých informací.

Budeme se na vás těšit!
Víťa Ryšavý & tým Geneze.

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz