Přátelé a kamarádi ze Slovenska, dělejte prosím objednávky na geneze.sk. Děkujeme :)

Otevřená helma SCHUBERTH M1 = Chopper, naháč, skútr nebo velký cesťák

21. 06. 2019 8751


Přátelé, sezóna je v plném proudu, venku je hezky, sucho a teplo. Ideální počasí na dlouhý a ničím nerušený výlet na vaší super motorce anebo skútru. A stylová otevřená helma SCHUBERTH M1 může být tím nejvhodnějším řešením ochrany vaší hlavy, pokud preferujete vítr ve vlasech, dokonalý výhled a kontakt s okolím. A skvěle se hodí i manažerům při jejich jízdách na manažerských skútrech na manažerské schůzky...


Heuréka Ověřeno zákazníky

SCHUBERTH M1 – Výlety stylově, v bezpečí a na čerstvém vzduchu


Chopper, skútr, naháč nebo také velká cestovní motorka, kde máte před obličejem velké plexi. Na všech těchto strojích oceníte vlastnosti této perfektní otevřené přilby, kterou nabízíme v několika barevných provedeních, mimo jiné matnou modrou, lesklou červenou anebo fluorescenční žlutou (novinka roku 2017), ve které budete vidět na stovky metrů daleko a zvýšíte tím výrazně vaši pasivní bezpečnost.
M1 je vyrobena z pevného, nárazu odolného sklolaminátu S.T.R.O.N.G. Za velkým a širokým polykarbonovým hlavním plexi nejlepší optické třídy 1 najdete tmavou sluneční clonu a plexi si můžete vybavit protimlžící fólií.


schuberth m1

Velmi komfortní polstrování, které je bezešvé, takže nikde netlačí, vám helmu na hlavě udrží dokonale fixovanou, a vy se tak můžete plně soustředit na řízení motorky. Samozřejmostí je jeho snadné vyjmutí, pratelnost a antibakteriální úprava. Polstrování je také rychleschnoucí.


otevřená helma schuberth m1

Helma M1 má už z výroby zabudovaný mikrofon, reproduktory a anténu, proto je plně připravena pro snadnou instalaci interkomu SCHUBERTH. Ten si můžete koupit buď jednotlivě, nebo jako duo pro dva uživatele. Třeba proto, abyste si s manželkou na vyjížďkách mohli povídat. Ale nebojte, dá se to vypnout :-)


otevřená helma

Samotné zapojení interkomu je pak otázkou několika vteřin. Stačí odstranit krytku ze zadní části přilby a zacvaknout komunikaci, kterou potom jednoduše spárujete s vaším telefonem nebo navigací. Co víc si přát?
Obecně lže říci, že je přilba M1 perfektní do města na skútr, stejně jako na cestu na Gold Wingu do italských Dolomit.


Nekupujte zajíce v pytli – vypůjčte si ji na projížďku!


Stejně jako ostatní přilby SCHUBERTH i M1 si u nás můžete vyzkoušet na vaší motorce, stačí přijet do naší prodejny ve Zlíně nebo v Praze a po složení 100% zálohy si přilbu vyzkoušet v provozu.

Takže pokud máte choppera, skútr, naháče nebo velkou cestovní motorku a zároveň nechcete dělat kompromisy v oblasti bezpečnosti a designu, SCHUBERTH M1 je helma přesně pro vás.

Těšíme se na vás. A jako vždy – jezděte s rozumem.

Vítězslav Ryšavý & Geneze

© 2021 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz