Dárky od Ježíška doporučujeme koupit na prodejně, jinak už nemusí dorazit včas. Ve čtvrtek 20.12. bude pražská prodejna zavřená.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit!Pošlete nám Vaši přilbu SCHUBERTH a mějte hlavu bez starostí. Servis přilby nechte na nás


Přátelé, motorkáři, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 15.11. do 31.12.2017 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Celou práci na servisu, opravě a vyčištění přilby máte zdarma. Jediné, co zaplatíte, je poštovné a případné náhradní díly, na které u nás máte 10% slevu.


Co říkáte vy, motorkáři


Facebook hodnocení zákazníků"C3 je můj miláček, letos jsem poprvé vyzkoušel servis zdarma. Přístup všech lidí kolem této helmy je profesionální a fakt úžasný. Reakce na email okamžitě a chlapci co měli helmu v ruce telefonicky informavali o tom co je třeba a jak se k ní chovat dál. Klobouk dolů."
– Josef H.

Přečíst hodnocení Geneze na Facebooku.


Pošlete nám Vaši přilbu SCHUBERTH poštou


Vyplňte formulář, který stáhnete níže a pošlete nám jej spolu se svojí přilbou SCHUBERTH na naši centrálu a sklad na adresu:

Geneze, spol. s r.o.
Malenovice 1147
763 02 Zlín

Ve formuláři nám mimo jiné můžete napsat, co konkrétně na přilbě potřebujete seřídit či opravit. Po přijetí Vaší přilby Vám pošleme potvrzující e-mail. Následně Vám zavoláme a domluvíme se na případných detailech a termínu, kdy Vám přilbu pošleme zpět.


Stáhněte si formulář, který Vám vyhovuje


     

Formulář ve formátu PDF vytisknete a jednotlivá pole vyplníte propiskou. Formulář ve formátu DOCx vyplníte na počítači a následně vytisknete.

Nebo se za námi s přilbou stavte osobně


Přijďte za námi s přilbou SCHUBERTH na prodejny v Praze nebo ve Zlíně a na všech podrobnostech ohledně servisu se s Vámi rádi domluvíme osobně.


Za tým Geneze
Vítězslav Ryšavý


Napište nám něco hezkého


Archiv


© 2018 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz