Nové Genezní motoplky! Parádní video rozhovor s cestovatelem Igorem Brezovarem Chci se podívat.

Máte přilbu SCHUBERTH? Nechte si ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit.Pošlete nám Vaši přilbu SCHUBERTH a užijte si klidné Vánoce. Servis přilby nechte na nás


Přátelé, motorkáři, máte přilbu SCHUBERTH a chcete ji zdarma vyčistit, seřídit nebo opravit? Tak nám ji od 7.12.2016 do 20.1.2017 pošlete nebo přineste do Geneze. My se o ni rádi postaráme a pošleme Vám ji zpátky bez jediné mouchy.

Celou práci na servisu, opravě a vyčištění přilby máte zdarma. Jediné, co zaplatíte, je poštovné a případné náhradní díly, na které u nás máte 10% slevu.


Servis přileb SCHUBERTH


Pošlete nám Vaši přilbu SCHUBERTH poštou


Vyplňte formulář, který stáhnete níže a pošlete nám jej spolu se svojí přilbou SCHUBERTH na naši centrálu a sklad na adresu:

Geneze, spol. s r.o.
Malenovice 1147
763 02 Zlín

Ve formuláři nám mimo jiné můžete napsat, co konkrétně na přilbě potřebujete seřídit či opravit. Po přijetí Vaší přilby Vám náš pracovník na servisu zavolá a domluvíte se na případných detailech a termínu, kdy Vám přilbu pošleme zpět.


Stáhněte si formulář, který Vám vyhovuje


     

Formulář ve formátu PDF vytisknete a jednotlivá pole vyplníte propiskou. Formulář ve formátu DOCx vyplníte na počítači a následně vytisknete.

Nebo se za námi s přilbou stavte osobně


Přijďte za námi s přilbou SCHUBERTH na prodejny v Praze nebo ve Zlíně a na všech podrobnostech ohledně servisu se s Vámi rádi domluvíme osobně.
Pokud přilbu SCHUBERTH náhodou ještě nemáte, nezapomeňte se po ní u nás na e-shopu podívat. Je to ta nejspolehlivější a nejtišší helma, jakou v současné době pro své motocestování můžete mít. A navíc se o Vaši přilbu vždy rádi postaráme.

Přejeme Vám příjemné, pohodové svátky a hlavu bez starostí.

Za tým Geneze
Vítězslav Ryšavý


PS: Budeme Vám vděční, když o nás dáte vědět svým přátelům a známým, ať můžeme moto cestování zpříjemňovat co nejvíce lidem.


Napište nám něco hezkého


Archiv


© 2018 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz
Abyste měli hladkou jízdu tímto webem, používáme cookies. Používáním našeho webu s tím souhlasíte. Více informací zde