Nové video! Oblečení do horka – jak přežít třicetistupňová vedra? → Zobrazit video

Šťastná sobota 25. května a sleva 10 % na vaše nové moto vybavení!

21. 06. 2019 1412


Přátelé, kamarádi, blíží se Šťastná sobota a s ní sleva 10 % na Vaše nové moto vybavení! Udělejte si radost a užijte si slevu na veškerý sortiment. Sleva platí na nákupy v sobotu 25. května 2019 od 9 do 15 hod. na prodejnách Geneze v Praze, ve Zlíně a do půlnoci na našem e-shopu www.geneze.cz, ze kterého máte navíc dopravu nad 1000 Kč zdarma.

Na e-shopu budou, pouze v sobotu, všechny produktu o 10 % automaticky levnější. Nemusíte tedy zadávat slevový kód, jak tomu bylo dříve. Zapište si datum do kalendáře nebo se přidejte do naší události na Facebooku a dejte o této akci vědět také svým přátelům a známým.


Udělejte si radost a užijte si slevu 10 % na veškerý sortiment

Nabídka značek Geneze
Heuréka Ověřeno zákazníkyZískali jsme od Heuréky certifikát Ověřeno zákazníky. Celých 100 % lidí by nás doporučilo dál svým přátelům a známým. Děkujeme moc všem za důvěru!
Přečíst hodnocení obchodu Geneze.

Potřebujete pomoci s výběrem? Zde je pár tipů:Rádi vám poradíme i na telefonu +420 737 259 840 nebo osobně na prodejnách, kde se na vás těší Alena, Míša, Hanka a Veronika.


Pokud si chcete zkrátit čekání, podívejte se na naše videa a MotoplkyPřijeďte přátelé, jste srdečně zváni. Udělejte si radost a užijte si moto léto naplno!


Víťa Ryšavý

Víťa Ryšavý a tým Geneze

Naši zákazníci a parťáci jsou spokojeni

© 2019 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz