Ve čtvrtek 17.9. máme v Praze otevřeno do 14:00, v pátek 18.9. je zavřeno v Praze i ve Zlíně.

Modeka Panamericana – dokonalý set na cestování

21. 06. 2019 4786


Dobrý den přátelé, dnes vám představíme kvalitní, voděodolný a výborně odvětrávaný cestovatelský set Modeka Panamericana, který je výborný na dlouhé cesty. Díky použití pružného materiálu se bunda krásně přizpůsobí na tělo a je pohodlná jak na motorce, tak mimo ni. Obsahuje nepromokavou a teplou vložku, které se obě dají nosit i samostatně. Naši zákazníci říkají, že je to to nejlepší co Modeka udělala a my si to myslíme také. Mrkněte na video, přečtěte článek a načerpejte inspiraci, jak si letošní motoléto užít na plný plyn, v pohodlí a bezpečí.


Set na motorku

Bunda na motorku Modeka Panamericana v kostce


  • Výjimečně měkký a pohodlný vnější materiál Tactel® 750D
  • Výztuže z Cordury® 1000D v obzvláště ohrožených místech
  • Technologie Air Draft: obsluhování ventilačních panelů pomocí silných magnetů
  • Odepínací membrána Sympatex®: voděodolná, větruvzdorná, prodyšná, dynamicky regulující teplotu
  • 2 Voděodolné vnější kapsy, 1 Voděodolná vnitřní kapsa
  • Zip pro spojení s kalhotami

Vyjímečně pohodlná a prodyšná bunda, která zaujme svým designem


Bunda na motorku

Motorkářská bunda Modeka Panamericana je vyrobena z měkkého a pohodlného materiálu Tactel a pro větší odolnost je na krizových místech vyztužena materiálem Cordura. Voděodolnost a prodyšnost zajišťuje vnitřní membrána Sympatex.


Set na motorku

Bunda má dva velké větrací panely vpředu. Stačí jen odepnout zip, ohnout a větrací otvor drží otevřený díky magnetu. Kromě dvou základních větracích panelů vpředu, jsou ještě dva na zádech a je i možnost otevřít větrací okno po celé délce rukávu. Díky tomu bunda výborně větrá.


Bunda na motorku

Bunda má vpředu spoustu kapes, které doplňuje velká kapsa vzadu, vhodná například na doklady. Všechny zipy jsou pro jednodušší manipulaci oboustranné.

Bunda má pružné části u rukávů, díky tomu se bunda na tělo pěkně posadí, je pohodlná a nikde neškrtí.


Bunda na motorku

Bunda má zádový chránič, chrániče ramen a loktů. Chrániče jsou robustní, ale měkké a přizpůsobí se tělu pro větší pohodlí.


Bunda na motorku

Moto bunda obsahuje dvě odnímatelné vnitřní vrstvy. Jedna je z materiálu Sympatex a udrží vás v suchu když prší. Druhá vrstva je teplá vložka, která stabilně udržuje tělesnou teplotu a ochrání vás vůči větru. Obě vrstvy se dají nosit i samostatně, jako odolné a pěkně vypadající bundy.


Kalhoty na motorku Modeka Panamericana


Kalhoty na motorku

K moto bundě Modeka Panamericana jsou i stejně pohodlné a vybavené moto kalhoty, které mají rovněž teplou i nepromokavou vložku a chrániče kolen.

Stejně jako bunda obsahují také propracované větrací systémy. Kalhoty se dají sepnout zipem s bundou a mají i šle pro pohodlnější nošení samostatně mimo motorku.

Prohlédněte si set na motorku Modeka PanamericanaBunda stojí 10 390 Kč a kalhoty vyjdou na 7 840 Kč. Cena je to více než odpovídající tomu, co tento model od Modeky nabízí.


Přijeďte nás pozdravit do Zlína nebo do Prahy


Stavte se za námi na prodejny do Prahy nebo do Zlína a vyzkoušejte si set na motorku Modeka Panamericana. Budeme se těšit!

A jako vždy, přátelé, jezděte s rozumem.

Víťa Ryšavý & tým Geneze


Velká cena Geneze foto soutěž

© 2020 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz