Nový cestovní set Rukka Armatou-R >>

Více o značce SCHUBERTH


Než vám začne chránit hlavu, prochází jakákoliv helma od SCHUBERTHu dlouhým vývojem a řadou testů. SCHUBERTH má pro vývoj špičkových přileb ve své továrně v Magdeburgu vlastní větrný tunel, ve kterém piluje například aerodynamiku a aeroakustiku každé přilby. Díky tomu vám nejnovější helmy od SCHUBERTHu zaručí nejtišší jízdu ze všech motorkářských přileb na trhu. Jízdu si tak můžete užívat bez zbytečného hluku nebo pískání větru.


Zároveň vám také jejich precizní zpracování zaručuje maximální bezpečnost a pohodlí. Spolehnout se totiž můžete na nejmodernější technologie a materiály skořepiny. I proto jsou helmy SCHUBERTH velmi odolné a zároveň velmi lehké.
Úroveň hluku se měří ve větrném tunelu při rychlosti 100 km/h pomocí elektronických senzorů umístěných poblíž uší. Průměrná hlučnost integrální přilby SR2 je 85 dB a vyklápěcí přilby C3 Pro dokonce pouhých 82 dB.

Helmy prochází také náročnými testy na aerodynamiku. SCHUBERTH vám tak přináší přilby, ve kterých se vám hlava nebude ani za rychlejší jízdy třepat a navíc mají helmy velmi dobrý přítlak díky dodatečným spojlerům.


Kromě motorkářských přileb vyvíjí SCHUBERTH i helmy pro hasiče, policejní a armádní sbory nebo pro průmysl. Přilby jsou tak prověřené stovkami tisíc zákazníků po celém světě.


Helmy SCHUBERTH


Vyberte si přilbu a podívejte se na oficiální stránky značky SCHUBERTH, kde můžete například vidět, jak vypadají její různá barevná provedení nebo typy jejích hledí.
Interkom SRCSJezděte s oblíbenou hudbou

nebo parťákem na drátě


Máte helmu SCHUBERTH C3 Pro, C3 nebo S2? Komunikace SRCS od výrobců SCHUBERTH a Cardo vám při jízdě přináší spojení navigace, rádia, telefonu, MP3 a komunikaci až tří uživatelů naráz na vzdálenost až 700 m. Montáž je jednoduchá a trvá zrhruba 10 minut – pouze se vymění límec uvnitř přílby za límec s integrovanou komunikací. To znamená, že interkom SRCS nijak nemění její vlastnosti, tvar ani vzhled.


Na našich prodejnách v Praze a ve Zlíně vám s instalací interkomu SRCS rádi pomůžeme.


6 důvodů, proč si pořídit SRC

interkomy od SCHUBERTHu


  • Snadně se instaluje i odepíná. Navíc je SRCS přímo uvnitř helmy, takže nemění její vlastnosti ani vzhled jako většina externích komunikačních systémů (“bradavic”), které navíc zvyšují hlučnost uvnitř helmy kvůli horší aerodynamice.

  • Jednoduché ovládání na panelu na límci u krku zvládnete ovládat i v rukavicích.

  • SRCS vám poběží na nejběžnějších telefonech s Bluetooth a hovory můžete přijmout nebo odmítnout pouhým hlasovým pokynem.

  • Po připojení k GPS navigaci ve sluchátkách uslyšíte hlasové pokyny z navigace.

  • Zabudované FM rádio vám zaručí skvělý příjem. Jeho funkce RDS vám automaticky naladí nejsilnější vysílač i ve vysokých rychlostech.

  • MP3 přehrávač jednoduše připojíte na USB a můžete tak za jízdy poslouchat vaši oblíbenou hudbu.


Aktualizace softwaru zdarma


SCHUBERTH nabízí klientům SRC systému aktualizace softwaru – zcela zdarma a jednoduše. Stačí si stáhnout software pro tu helmu, kteoru máte na této oficiální stránce Schuberth. SRC systém můžete připojit k počítači přes USB.


5 tlačítek pro zábavu
SRC systém využívá pět multifunkčních tlačítek, které ovládají všechny systémové funkce – od MP3 až po telefon. Celý systém je voděodolný a automaticky se přizpůsobuje hluku ze samotné cesty i okolí, takže s ním budete mít optimální zvukové podmínky za všech okolností. Digitální procesor také vylepšuje kvalitu zvuku a filtruje nechtěný hluk. SRC systém používá vysoce výkonnou baterii, díky které můžete na cestách mluvit až 10 hodin a v pohotovostním režimu vám vydrží až týden. Nabíjí se přes víceúčelové rozhraní USB a systém není potřeba kvůli nabíjení z helmy vytahovat.


Více se o interkomu SRCS dozvíte na stránkách značky Schuberth.Vyberte si svou přilbu a interkom
© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz