Více o značce Rukka
Představte si, že se na jízdu na motorce oblečete tak, že vám kalhoty i bunda sednou jako ulité – nic vás nikde netlačí, v dešti jste v suchu, neprofoukne vás. V létě si navíc užíváte příjemné větrání a v chladném počasí vám je teplo. A kdyby náhodou mělo dojít i na nehodu, kvalitní chrániče vás ochrání jako želví krunýř. A navíc u toho vypadáte dobře.


Proč si vybrat Rukku?

Kromě špičkových materiálů a střihů vám Rukka zajišťuje nejvyšší kvalitu, bezpečí a pohodlí i těmi nejmodernějšími technologiemi. Představíme vám alespoň ty tři nejdůležitější:


Membrána Gore-Tex
Zřejmě nejznámější a nejlepší nepromokavá a prodyšná membrána, se kterou se můžete na oblečení setkat. Díky membráně Gore-Tex budete v suchu a v teple. Póry této membrány jsou tak malé, že jimi nepronikne ani kapka. Membrána Gore-Tex je tak vychytaná, že k vašemu tělu nepropustí vítr, déšť ani vlhkost, ale zároveň se její póry postarají o skvělou prodyšnost. V létě se tak budete cítit pohodlně a ani ve třicítkách se hned tak neupečete.


Chrániče Rukka Air
Veškeré moto oblečení Rukka vás při jízdě i bezpečně ochrání. Petentované chrániče Rukka Air a jejich chytré molekuly jsou navržené tak, aby vás při případném pádu bezpečně ochránily. Molekuly těchto chráničů při nárazu okamžitě ztvrdnou a fungují tak jako bezpečný krunýř. Při běžném nošení jsou však prodyšné, měkké, mimořádně komfortní a ochranu vám zajistí trvale i po opakovaných návštěvách silnice zblízka.

Technologie Outlast
Technologie Outlast se stará o ideální termoregulaci – v parných vedrech vás příjemně ochladí a v zimě vás zase déle udrží v teple.


Jak moto oblečení Rukka prát?
Ideální je zeptat se ženy. Ta všem těm symbolům a klikihákům na visačkách rozumí nejlíp. Pokud si však své oblečení perete sami, stačí se řídit těmito jednoduchými radami:


  • Oblečení Rukka perte v pračce na 40°C a používejte jen malé množství tekutého pracího prostředku.

  • Nepoužívejte práškové prací prostředky a produkty, které obsahují změkčovače, aviváž, odstraňovače skvrn nebo bělidla, protože tyto látky poškozují funkční vlastnosti oděvu.

  • Než oděv vyperete, úplně zapněte všechny zipsy a připevněte všechny pásky a klopy.

  • Dodržujte pokyny výrobce, aby si oblečení zachovalo prvotřídní vlastnosti.


Oficiální stránky značky RukkaVyberte si své vybavení Rukka© 2023 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz