Nový cestovní set Rukka Armatou-R >>

Více o značce Johnny BullsVážení a milí kovbojové, motorkáři, koňáci, vyznavači country či westernu, milovníci svobodomyslného životního stylu!


Už více než 15 let Vás provázíme na cestě v té nejlepší a nejstylovější obuvi - v koních. Vy i my víme, že chůze v koních a obecně život s touto obuví je prostě jedinečný, jiný a velmi individuální. Za lidmi v koních se ti ostatní otáčejí a se závistivým leskem v očích obdivují Vaše boty i sebevědomí, které ke každému páru koní neodmyslitelně patří. V naší nabídce najdete velkou přehlídku toho nejlepšího koňského obutí od španělských značek JOHNNY BULLS a MAYURA.

Westernová obuv (tzv. „koně“) legendárních španělských značek Johnny Bulls a Mayura je spolehlivým společníkem všech pravých kovbojů i motorkářů. Její vysokou kvalitu, eleganci i komfortní vlastnosti však ocení i ostatní vyznavači tohoto módního stylu a to nejen na westernových bálech. Svršky jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Zdobení často využívá kůži plazů a charakteristických vyšívaných motivů. Podšívka je textilní nebo kožená, podešve polyuretanové nebo kožené podešve. Typickou linii tvaru obuvi dokreslují nezbytné podpatky.
© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz