Vyklápěcí přilba SCHUBERTH C3 Pro Gravity Yellow

Dopravu po ČR máte zdarma
Objednejte si zboží z e-shopu
Skladem

Pro zjištění dostupnosti na prodejnách vyberte velikost
Omlouváme se, ale velikost XS momentálně není k vyzkoušení ani na jedné z prodejen.
Velikost: S
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Velikost: M
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Velikost: L
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Velikost: XL
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Velikost: 2XL
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Velikost: 3XL
K dostání také na prodejnách
Praha Zlín
Jakou mám velikost?
  • Cena: 

    CZK

    14 900 Kč 
 
Dámy a pánové, dovoltemi, abych se představila – jsem SCHUBERTHC3 PRO:

-      Jsem skvělá vyklápěcí přilba pro cestovatele i sportovní jezdce

-      Jsem velmi pohodlná, lehká, tichá a směrově stabilní.

-      Jsem vyrobena ze špičkových materiálů.

-      Mám velmi dobře promyšlené a snadno ovladatelné funkce.

-      Byla jsem důkladně otestovaná – pro vaši bezpečnost.

-      Říká se o mě, že jsem, díky důkladným technickým znalostem a letůmzkušeností mé firmy Schuberth, technologickým úkazem.

-      Získala jsem certifikaci ECE R 22.05 a můžete tak se mnoucestovat po celé Evropě.

-      Koupit si mě můžete ve velikostech od XS až po 3XL, což odpovídáobvodu hlavy od 52 do 65 cm.

 Více o přilbě C3 Pro:

C3 Pro je vyrobena zeskelného vlákna, které je, spolu s přidanou speciální pryskyřicí, lisováno zavysokého tlaku ve vakuu, čímž vznikne přilba neobyčejné pevnosti a velmi nízkéhmotnosti – 1570g.

Vnitřní skořepinavyrobená ze speciální pěny EPS je vyrobena tak, aby pohltila co nejvíce otřesůa zajistila maximální bezpečí.

Kombinace vybranýchmateriálů COOLMAX®, Thermocool® a následné použití povlaku Interpower®zajišťuje skvělou ventilaci interiéru přilby.

Vnitřní výstelkaCOOLMAX® je zcela odnímatelná a je možné ji prát (při 30 °C nebo ručně). Jevhodná pro horké i chladné počasí, je hypoalergenní a antibakteriální.

 

Systém zapínání:

Ráčnové zapínání umožňuje jednoduše a dokonale upravit podbradní pásek pokaždé, když sipřilbu dáte na hlavu. Jeho délku je možné nastavit na obou stranách přilby.

 Hledí:

Hledí přilby je vyrobeno vstřikováním z polykarbonátu odolnému odření a je klasifikováno do nejvyššíoptické třídy 1, bez zkreslení výhledu. Jeho výměna je velice jednoduchá a neník ní potřeba žádné nástroje. Hledí je osazeno protimlžící clonou, kteráposkytuje garanci nemlžení na základě principu dvojitého skla.

Zabudovaná vnitřnísluneční clona s 80% zatmavením umožňuje rychlou reakci a nastavení podleintenzity světla a eliminovat tak riziko jízdy proti přímému slunci. Sluneční clona jeintegrována ve skořepině přilby a je polohovací. 

Aerodynamika:

Přilba C3 Pro bylaspeciálně navržena pro řízení při běžné a sportovní jízdě. Zůstává stabilní ipři vysokých rychlostech (nad 160 km/h). Speciální tvar skořepiny přilby sintegrovaným spojlerem zajišťuje, že ani při vyšších rychlostech C3 Pronevytváří v podstatě žádný vztlak. Přilba C3 Pro také zajišťuje snížený odporvzduchu, vyšší směrovou stabilitu a významné snížení třepání helmy při jízdě.

Akustika:

Tichápřilba znamená pro motorkáře aktivní bezpečnost - umožňuje jezdci soustředit sena řízení – zvlášť při vyšší rychlosti. Velmi tichý provoz C3 Pro zajistilo mnoho hodin testování ve větrném tunelu Schuberth. Kompletníakustický balíček spolu s optimalizovanou skořepinou přilby, větrnýmdeflektorem a  ergonomický tvar polstru na krku dělají přilbu C3 Projednou z nejtišších přileb na světě (82 dBA).

Krčnívýstelka je ergonomicky vytvarovaná a sladěná s větrným deflektorem. Tvarskořepiny je aeroakusticky vyladěný s proudy vzduchu kolem přilby.Turbulátory na hledí minimalizují hluk a předchází pískání, když je hledíotevřené.

Inovativníventilační systém:

 

Systém větrání vpřilbě C3 Pro je kombinací vícečetných průduchů v pěně EPS ve skořepině aventilace v oblasti hlava/brada/ústa zaručuje efektivní distribuci vzduchu vcelé přilbě. Vzduchové kanálky ve vnitřní skořepině přilby nasměrují vzduch doventilace na čele a ten pokračuje až do zadní části přilby. Nízký tlakpřevládající v zadní části přilby zajišťuje, že vnitřní vzduch je nepřetržitěodsáván přes výstupy vzduchu a zvláštní síťovinu v polstrování na krku.

Obousměrné odvětráváníposkytuje až 9 litrů čerstvého vzduchu za vteřinu. 

Přívod kyslíku:

Za chladného počasí sečasto stává, že s uzavřeným přívodem vzduchu je oblast krku izolována kuklou,šátkem nebo šálou

V takovém případěby mělo být hledí z bezpečnostních důvodů pootevřeno při volnoběhu, např. nasemaforech, nebo při pomalé jízdě kvůli koncentraci oxidu uhličitého

Komunikační systémSRC-System™:

Přilba C3 Pro jestandardně připravena pro komunikační systém SCHUBERTH SRC-System™ C3 Pro. Abybyl zaručen co nejlepší rádiový příjem, je přilba C3 Pro vybavena 2integrovanými anténami kvůli zesílení příjmu rádiových vln a připojeníBluetooth®.

Anténa Bluetooth®umožňuje bezdrátové mobilní, GPS a intercomové spojení s jinými uživatelisystému SRC-System™

 

Anti-Roll-Off Systém -A.R.O.S.:

Systém Anti-Roll-OffSystem (A.R.O.S.) byl speciálně vyvinut firmou Schuberth a je součástí každépřilby Schuberth. Za předpokladu, že je upínací pásek pod bradou zapnutý asprávně nastavený se přilba nemůže zhrnout zezadu přes hlavu.

Nebezpečí kontaktumezi oblastí brady přilby a bradou nebo krkem je minimální vzhledem k malémuúhlu náklonu 

Jsou sníženyeventuální následky dopravní nehody, kdy helma může přijít do stykus hrudí.

Změřte si obvod hlavy kolem čela krejčovským metrem. Podle čísel z tabulky si pak vyberte velikost helmy. 
Pokud vám velikost 
nebude sedět, rádi vám ji bez problému vyměníme. Neděláme s tím caviky.Schuberth


Německá firma SCHUBERTH pro vás v Magdeburgu vyvíjí ty nejlepší helmy na světě. Mají na to vlastní větrný tunel, špičkové technologie a více než 70 let praxe. Od roku 2009 je Geneze jediným oficiálním distributorem přileb SCHUBERTH v České republice. I proto se pravidelně v jejich novém sortimentu, technologiích a servisu vzděláváme, abychom vám tak vždy poskytli špičkový servis. Jsme moc rádi, že vám díky komfortu a špičkovému provedení výrobků SCHUBERTH můžeme zpříjemňovat motorkářské zážitky a zlepšovat vaši bezpečnost na silnici.


© 2019 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz