Nové Genezní motoplky! Parádní video rozhovor s cestovatelem Igorem Brezovarem Chci se podívat.

Interkom na motorku – Jak vybrat, nainstalovat a používat komunikaci pro vaši přilbu SCHUBERTH


Dobrá komunikace je dnes při jízdách na motorce již zcela běžnou záležitostí a výrobci se předhánějí v tom, kdo ji bude mít lepší, vychytanější, sofistikovanější. Běžným standardem je, že díky dobré komunikaci můžete na motorce telefonovat, bavit se se spolujezdci, poslouchat hudbu, rádio a také, nebo snad hlavně, i manželku ze zadního sedadla... V dnešním videu a článku vám představíme skvělé komunikace SCHUBERTH, které si dokonale rozumí s přilbami od této německé značky. Začneme modelem, který je určen do otevřené přilby SCHUBERTH M1.


Zacvaknete a hotovo – Komunikace SCHUBERTH SRCS pro přilbu M1


interkom na motorku

To, co na tomto interkomu zaujme je především jeho elegantní vzhled, ale hlavně extrémně jednoduchá instalace. Stačí odstranit malá dvířka ze zadní části vaší M1, nacvaknout komunikaci a máte hotovo. Komunikace se totiž ihned propojí s výroby již zabudovanými reproduktory a mikrofonem ve vaší přilbě a můžete mluvit. Samotné ovládání je pak velmi intuitivní a jednoduché – tlačítka plus a minus.


Pokud si rádi popovídáte s přáteli, kteří s vámi jedou na výlet, není problém. Bike-to-bike rozsah je až 500 metrů. Samozřejmostí je propojení s telefonem pomocí Bluetooth, a to především kvůli telefonování a poslechu hudby z vašeho telefonu. V interkomu je využita technologie AGC, díky které se jeho hlasitost přizpůsobí okolí a vaší rychlosti.


Tuto velmi jednoduchou a účinnou komunikaci si můžete koupit buď jako verzi single (3 990 Kč), nebo ve verzi duo (6 700 Kč) pro dva uživatele.


Máte přilbu SCHUBERTH C3 Pro nebo E1? Sáhněte po komunikaci SRC PRO nebo SC10U


Pokud vlastníte vyklápěčku SCHUBERTHC3, C3 Pro nebo E1, měli byste popřemýšlet o pořízení jednoho z interkomů s těmito libozvučnými názvy :)


komunikace na motorku

Oproti předchozímu modelu pro přilbu M1 je komunikace o malinko složitější, ale pořád se jedná o velmi jednoduchý proces instalace. V případě interkomu SRC PRO vše funguje tak, že vyjmete límec z vaší helmy a nahradíte ho právě touto komunikací, která je v také ve tvaru límce přílby. je tím garantováno, že vaše přilba SCHUBERTH neztratí nic ze svých skvělých aerodynamických a aeroakustických vlastnostní.. Reproduktory vložíte do předpřipravených míst přímo v přilbě, mikrofon vyvedete před pusu a je hotovo.


S interkomem SRC PRO můžete komunikovat mezi 4 uživateli, sdílet hudbu, poslouchat rádio, telefonovat a samozřejmě jen tak plkat s kamarádi na ostatních motorkách. Dosah u této komununikace je zhruba 1 000 metrů a u její alternativy SC10U je dosah až 1 600 metrů.


komunikace na motorku

Kromě většího dosahu se SC10U liší také provedením, a to tak, že nemá límec. To znamená, že pro jeho montáž se musí límec z přilby oddělat, namontuje se komunikace a ta se zase překryje původním límcem.


Když se budete rozhodovat mezi těmito komunikacemi, tak se liší především mikrofonem (SRC PRO má tzv „husí krk“), způsobem montáže a celkovým provedením. Nicméně ze zkušenosti jak našich, tak zákazníků, vám můžeme zaručit, že s oběma budete spokojeni. SRC PRO stojí 7 800 Kč a SC10U může být váš za 6 450 Kč. Pokud byste chtěli poradit nebo pomoci s instalací komunikace, jsme vám k dispozici.


Interkomy SC1 STANDARD pro přilbu SCHUBERTH C4 a SCHUBERTH R2


interkom na motorku

Nová vyklápěčka SCHUBERTH C4 je na trhu asi 2 měsíce, stejně tak jako komunikace pro ni. Tento interkom od značky Sena je ovšem skutečná paráda. Vzhledem k tomu, že mikrofon, anténa i reproduktory jsou zabudovány přímo v přilbě, tak stačí pouze otevřít dva kastlíčky v zadní části přilby (na baterku a na komunikaci) zasunout komunikaci, baterii a máte hotovo.


Komunikaci si můžete pořídit ve verzi Standard (komunikace, telefonování a GPS) za 5 300 Kč nebo ve verzi Advanced (komunikace, telefonování, rádio, GPS, sdílení hudby), která stojí 7 800 Kč.


komunikace na motorku

Pro snadnější a bezpečnější ovládání si můžete ke komunikacím SC10U a SC1 dokoupit dálkové ovládání na řídítka.


Přijeďte se přesvědčit, jak naše komunikace znějí


Rozhodujete se, jaký interkom pro vaše motocestování pořídit? Zastavte se za námi do Prahy nebo do Zlína a nechte si poradit. Po předchozí domluvě vám také moc rádi komunikaci do vaší přilby namontujeme. Budeme se moc těšit.

Těšíme se na vás. A jako vždy – jezděte s rozumem.

Víťa Ryšavý & Geneze


Napište nám něco hezkého


Archiv


© 2018 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radostí vytvořil: www.pavelbarot.com
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.romika.cz | www.obuv-comfort.cz | www.westernova-obuv.cz
Abyste měli hladkou jízdu tímto webem, používáme cookies. Používáním našeho webu s tím souhlasíte. Více informací zde